فیلتر براساس قیمت:
فیلتر بر اساس اندازه:

ورنا

ورنا یکی از برندهای معتبر در زمینه تولید و عرضه محصولات ارتوپدی و طبی داخلی است اگر ورنا را یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات ساپورت ارتوپدی دانیم می بینیم کخ توانسته سهم بزرگی از تولید کالای پزشکی ایرانی را به خود اختصاص دهد.

این شرکت موفق محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به بازار عرضه کرده است تا پاسخگوی نیاز بیماران و اشخاصی که آسیب های استخوانی یا عضلانی دیده اند باشد.

ورنا

دسته بندی محصولات

محصولات verna را می توان در انواع زانوبند، کمربند، گردنبند، بسته‌های گرمایشی و سرمایشی، جوراب‌های طبی، تشک‌های طبی، بالش ‌های طبی، صندلی‌های ماساژور و بسیاری دیگر از انواع این محصولات دسته بندی کرد.

محصولات ورنا

محصولات طبی verna با بهره گیری از مواد اولیه با کیفیت و فناوری پیشرفته طراحی در تولید، علاوه بر رفع درد و التهاب در نقاط مختلف بدن، به بهبود عملکرد عضلات و مفاصل کمک می‌کنند.

محصولات ارتوپدی verna با دارا بودن استانداردهای بین‌المللی بهداشت و ایمنی، تضمینی برای سلامت و رضایت شما را فراهم می کند.

برخی از انواع محصولات پزشکی ورنا:

گردنبند طبی

برای حمایت از ستون فقرات گردن، کاهش درد و التهاب، بی‌حرکت کردن گردن در صورت نیاز، تسهیل تراکستومی و افزایش گرمای درمانی مناسب هستند. محصولات ورنا در این دسته شامل گردنبند طبی نرم، ریجید، سخت، فیلادلفیا و … هستند.

کمربند طبی

برای فشار دادن و پشتیبانی از ناحیه کمر، کاهش درد و التهاب، بهبود عملکرد عضلات و مفاصل، جلوگیری از آسیب‌های بعدی، تثبیت کمر در صورت نیاز و افزایش گرمای موضعی مناسب هستند. محصولات در این دسته شامل کمربند چهار فنره، کمربند کار، تنفسی با کش دوبل، لاغری نئوپرن و … می باشد.

شانه و بازو بند طبی

برای فشار دادن و پشتیبانی از ناحیه شانه و بازو، کاهش درد و التهاب، بهبود عملکرد عضلات و مفاصل، جلوگیری از آسیب‌های بعدی، تثبیت شانه و بازو در صورت نیاز و افزایش گرمای درمانی مناسب هستند. محصولات verna در این دسته شامل شانه و بازو بند نئوپرن، بانداژ ترقوه، کتف بند قوزبند نئوپرن و … هستند.

ورنا

این فقط بخشی از محصولات ارتوپدی verna است که مطابق با  استانداردهای بین‌المللی بهداشت و ایمنی تولید شده‌اند و برای آشنایی بیشتر با محصولات ارتوپدی و طبی verna می‌توانید به سایت رسمی شرکت verna و یا وبسایت ما مراجعه کنید.

پیشرفت و دستاوردها

verna توجه ویژه به سلامت افراد جامعه را سرلوحه کار خود قرار داده و همچنین در جهت رضایت بیشتر مخاطبین جامعه ضمن استقرار و پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت طبق الگوی iso۱۳۴۸۵ موفق به دریافت و گواهینامه استاندارد

ورنا

تجهیزات پزشکی iso۱۳۴۸۵۲۰۰۳ از شرکت BRS آمریکا، استاندارد مدیریت کیفیت iso۹۰۰۱۲۰۰۸ از شرکت ITC انگلستان، مجوز تولید از اداره کل تجهیزات پزشکی و تائیدیه از انستیتو پاستور ایران گردیده است و تلاش خود را در جهت توسعه تولیدات و رفع نیاز‌های جامعه و حرکت بسوی رفع نیازهای نیازهای آینده طب معطوف داشته است.

قیمت محصولات ورنا

قیمت محصولات ارتوپدی ورنا با توجه به کیفیت مطلوب متریال مورد استفاده و طراحی و تولید مناسب، بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی تعریف شده و شرایط را برای خرید یک ساپورت کارآمد با قیمت مناسب امکان پذیر کرده است.

برای مشاهده لیست قیمت محصولات ورنا و بررسی کاتالوگ محصولات ورنا می توانید با مراجعه به وبسایت ما و دسته بندی verna، اقدام کنید و ساپورت مورد نیاز خود را انتخاب کرده و خریداری نمایید.

خرید محصولات ورنا

محصولات ارتوپدی ورنا نه تنها برای درمان بلکه برای پیشگیری از بروز مشکلات اسکلتی و عضلانی نیز مناسب هستند و با خرید محصولات ورنا و استفاده از آن، می‌توانید سلامت و راحتی خود را در طول روز حفظ کنید، کارایی خود را بالاتر برده و خستگی روزانه را از خود دور کنید.

تنوع در طراحی محصولات verna همچنین به زیبایی این محصولات افزوده و غیر از کارایی خوب و مطمئن این محصولات ارتوپدی می توانید از طراحی و زیبایی آن در پوشش یا استفاده نیز بهره ببرید.

برای خرید محصولات ورنا می توانید با مراجعه به وبسایت ما و دسته بندی محصولات ورنا، لیست قیمت محصولات ورنا و کاتالوگ محصولات ورنا را مشاهده کرده و با کسب اطلاعات کافی اقدام به خرید کالای مطلوب خود کنید.

محصولات verna  همچنین با گارانتی معتبر این شرکت به شما عرضه می شود و می توانید بدون دغدغه از خرابی یا تولید نامناسب، از محصولات این برند خوشنام ایرانی خرید کنید و لذت ببرید.

ورنا

سوالات رایج

محصولات ارتوپدی ورنا تولید کجاست؟

ورنا یکی از برندهای معتبر در زمینه تولید و عرضه محصولات ارتوپدی و طبی داخلی است و محصولات ارتوپدی verna، با کیفیت بالا و قیمت مناسب به بازار عرضه شده است تا پاسخگوی نیاز بیماران و اشخاصی که نیاز به مراقبت های ارتوپدیک دارند، باشد.

لیست قیمت محصولات ورنا را از کجا ببینم؟

برای خرید محصولات ورنا می توانید با مراجعه به وبسایت ما و دسته بندی محصولات ورنا، لیست قیمت محصولات verna و کاتالوگ محصولات ورنا را مشاهده کرده و با کسب اطلاعات کافی اقدام به خرید کالای مطلوب خود کنید.