فیلتر بر اساس برند:
فیلتر براساس قیمت:

تب سنج دیجیتال گوشی

تب سنج دیجیتال گوشی یکی از انواع تب سنج های یجیتالی است که از سنسورهای حرارتی بهره می برد و با انتقال این داده دریافتی، به پردازشگر داخلی خود، میزان حرارات بدن را از دمای پرده گوش تشخیص می دهد. برای استفاده از این دستگاه کافی است پروب یا قسمت سر دستگاه را درون گوش بیمار قرار داده و پس از چند ثانیه، دمای بدن را اندازه گرفته و درون نمایشگر دیجیتال خود با یک آلارم نشان می دهد.

تب سنج دیجیتال گوشی

از مزایای تبسنج دیجیتال گوشی می توان به به موارد زیر اشاره کرد:

دقت بالا: تبسنج دیجیتال گوشی با نوجه به نزدیک بودن سنسور حرارتی آن به پروب دمای واقعی بدن را اندازه گیری کرده و خطای کمی دارد.

سرعت بالا: تبسنج دیجیتال گوشی سرعت بالایی در اندازه گیری دارد و دمای گوش را کمترین زمان ممکن اندازه گیری می کند.

راحتی در استفاده: تبسنج دیجیتال گوشی برخلاف انواع دیگر ترمومتر ها مانند زبانی، زیربغل و یا مقعدی به سادگی قابل استفاده است و تنها با قرار دادن پروب آن درون گوش می توان دمای بدن را اندازه گیری کرد. ترمومتر دیجیتال گوشی برای اندازه گیری دمای بدن اطفال و نوزادان که حرکت و مقاومت زیادی دارند، بسیار مناسب است.

هوشمندی بالا: تبسنج دیجیتال گوشی قادر است به صورت خودکار، دمای اندازه‌گیری شده را با استانداردهای سلامت مقایسه کرده و در صورت وجود تب، به صورت هشدار در نمایشگر خود یا با صدای آلارم نشان دهد. همچنین این دستگاه می‌تواند تاریخچه و نمودار تغییرات دمای بدن را در خود ذخیره کند و داده های جمع آوری شده را برای بررسی بیشتر مجددا نمایش دهد.

انواع تب سنج دیجیتال گوشی

تب سنج دیجیتال گوشی همانطور که گفته شد یک تکنولوژی جدید در اندازه گیری دمای بدن است و تنها با استفاده از سنسورهای داخلی خود و دریافت حرارت داخلی گوش می تواند دمای بدن را نشان دهد. انواع تبسنج دیجیتال گوشی در برندهای مختلف عملکرد مشابهی دارند و در طراحی ساختار و عملکر مشابه هم کار می کنند، تنها ممکن است ویژگی های اضافی که در برندهای مختلف قرار داده می شود متفاوت باشد. قیمت تب سنج دیجیتال گوشی نیز در برندهای مختلف در همین تفاوت ویژگی ها و کیفیت قطعات به کار برده شده می تواند تفاوت کند. به طور مثال در برخی برندها تب سنج دیجیتال گوشی همزمان می تواند هم از طریق گوش و هم از طریق پیشانی دمای بدن را دریافت کرده و نشان دهد و یا در برخی از نمونه مدل ها حافظه داخلی برای ثبت دیتای دریافتی و نمایش تاریخچه اندازه گیری دما در تبسنج دیجیتال گوشی را نشان دهد. به غیر از این موارد انواع تبسنج دیجیتال گوشی در عملکرد تفاوت چندانی ندارند و برای خرید تب سنج دیجیتال گوشی تنها کافیست این ویژگی ها و قیمت تبسنج دیجیتال گوشی در برندهای مختلف را مقایسه کنید و سپس اقدام به خرید کنید.

قیمت تب سنج دیجیتالی گوشی

قیمت ترمومتر دیجیتال گوشی نیز مانند دیگر کالاهای پزشکی بسته به برند، مدل، کیفیت قطعات، قابلیت ها و فروشنده متفاوت است و بسته به هر یک از عوامل ذکر شده و موجود بودن آن در دستگاه تبسنج دیجیتال گوشی می تواند متغیر باشد. بهترین راهکار برای خرید تبسنج دیجیتال گوشی این است که ابتدا هزینه ای که برای خرید تب سنج دیجیتال گوشی در نظر دارید تعیین کنید و سپس بسته به این که چه قابلیت هایی برای شما اولویت است، مدل ترمومتر دیجیتالی گوشی خود را انتخاب کنید.

برای آشنایی بیشتر با انواع تبسنج دیجیتال گوشی و مقایسه بهتر قیمت تبسنج دیجیتال گوشی در برندهای مختلف چند نمونه از تبسنج دیجیتال گوشی که در لیست برتر فروش در بازار موجود است را با هم مرور می کنیم.

تب سنج دیجیتال گوشی

تب سنج دیجیتال گوشی دستگاه هوشمند برند Beurerبیورر مدل FT95 با قابلیت اندازه‌گیری بدون تماس، هشدار صوتی و صفحه نمایشگر پرنور، ذخیره 60 نتیجه و ارسال داده‌ها به اپلیکیشن HealthManagerیکی از انواع تبسنج دیجیتال گوشی است که می توانید انتخاب کنید و بدون نگرانی از کیفیت و با علم به اینکه یکی از برندهای تاپ تجهیزات پزشکی است اقدام به خرید کنید. قیمت تبسنج دیجیتال گوشی FT95 ممکن است در وبسایت ها یا فروشگاه های مختلف متفاوت باشد، پس مقایسه قیمت تبسنج دیجیتال گوشی در وبسایت های مختلف می تواند در خرید شما کمک کند.

تب سنج دیجیتال گوشی برند Braun مدل IRT6520 با قابلیت اندازه‌گیری با تماس روی پیشانی یا سطح بدن، هشدار صوتی و صفحه نمایش نورانی، ذخیره 9 نتیجه و نمایش دمای محیط، که یکی دیگر از انتخاب های مطمئن و با کیفیت در انواع تب سنج دیجیتالی گوشی است و می توانید با خرید آن از انتخاب خود مطمئن باشید.

تبسنج دیجیتال گوشی برند Kinsa مدل Smart Ear Thermometer با قابلیت اندازه‌گیری با تماس بدن، هشدار صوتی و صفحه نمایش نورانی، ذخیره نامحدود نتایج و ارسال داده‌ها به اپلیکیشن Kinsa Healthانتخاب دیگر از این دست تبسنج دیجیتال گوشی است. شاید این برند به شهرت دو برند دیگر ذکر شده نباشد ولی کارایی و کیفیت قطعات به کار رفته در این تبسنج دیجیتال گوشی بالا بوده و می تواند خرید مطمئنی باشد.

خرید تب سنج دیجیتالی گوشی

برای خرید ترمومتر دیجیتال گوشی تنها کافی است ویژگی هایی که قبلا به آن اشاره شده در نظر داشته باشید و برای انتخاب مدل تبسنج دیجیتال گوشی وارد عمل شوید. این محصول کارایی مختص خود را دارد و برای انتخاب آن تنها کافی است که که به قیمت تبسنج دیجیتال گوشی و مقایسه قیمت پرداخته و سپس اقدام به خرید کنید. در نظر داشته باشید که این نمونه از دستگاه تبسنج دیجیتال گوشی برای بیماران خاصی مانند کودکان و نوزادان کارایی ویژه تری دارد ولی برای دیگر افراد نیز قابل استفاده است. در صورتی که قابلیت اندازه گیری دمای بدن از سطح پوست نیز در مدل انتخابی تبسنج دیجیتال گوشی شما موجود باشد، گستره وسیعتری در اختیار شما قرار می دهد و می توانید دمای بدن دیگران را نیز بدون وارد کردن در گوش اندازه گیری کنید.

تب سنج دیجیتال گوشی

همچنین برای خرید تب سنج دیجیتال گوشی با کیفیت می توانید به موارد زیر دقت کنید تا انتخاب بهتری داشته باشید.

  • نوع تبسنج دیجیتال گوشی را بر اساس نیاز خود، راحتی در استفاده و با بودجه تعیین شده خود انتخاب کنید. برای مثال، اگر دقت بالا مد نظر شماست، بهتر است تبسنج دیجیتال گوشی با کیفیت سنسور بالا انتخاب کنید و اگر راحتی برای شما مهم است، تبسنج دیجیتال گوشی با سرعت عمل بالا همراه با قابلیت سنجش دمای بدن از سطح بدن را خریداری کنید.
  • برند و کیفیت ترمومتر دیجیتال گوشی را بررسی کنید. بهتر است از تبسنج دیجیتال گوشی برند معروف و با ضمانت خرید کنید. همچنین، نظرات دیگر خریداران را در مورد عملکرد و مشکلات احتمالی تبسنج دیجیتال گوشی هر برند و مدل با دقت بررسی کنید و مدل مناسب خود را انتخاب کنید.
  • محل خرید تبسنج دیجیتال گوشی را با دقت انتخاب کنید. می‌توانید با خرید اینترنتی تب سنج دیجیتال گوشی کالای خود را تهیه کنید و برای خرید تبسنج دیجیتال گوشی به فروشگاه های فروش کالای پزشکی و یا داروخانه ها مراجعه کنید. در هر صورت، قبل از پرداخت مبلغ، حتماً انتخاب خود را به خوبی بررسی کنید و از آن مطمئن باشید تا درگیر دردسر تعویض یا برگشت کالا نشوید.

تبسنج دیجیتال گوشی دستگاهی است که دمای گوش را با سنسورهای حرارتی اندازه‌گیری و بر روی نمایشگر خود نشان می‌دهد. این دستگاه دارای مزایایی همچون دقت عمل بالا، سرعت بالا در اندازه گیری، راحتی و هوشمندی در عملکرد است. ترمومتر دیجیتال گوشی در انواع مختلف با ویژگی های متفاوت در برندهای مختلف عرضه می‌شود. قیمت تب سنج دیجیتال گوشی بسته به ویژگی های قرار گرفته و کیفیت دستگاه تبسنج دیجیتال گوشی متفاوت است. برای خرید تب سنج دیجیتال گوشی می‌توانید از طریق آنلاین و یا حضوری اقدام به خرید کنید.

تب سنج دیجیتال گوشی

بهترین تب سنج دیجیتال گوشی کدام است؟

برای انتخاب بهترین تب سنج دیجیتال گوشی ابتدا بهتر است شرایط بیمار و راحتی در استفاد از انواع تبسنج دیجیتال گوشی را در نظر داشته باشید، سپس نسبت به خرید هر مدل از ترمومتر دیجیتال گوشی یا مدل مدنظر خود اقدام کنید. از پرطرفدارترین نمونه های تبسنج دیجیتال گوشی می توان به دسته ای اشاره کرد که ویژگی هایی نظیر قابلیت اندازه گیری از سطح پوست، حافظه برای ذخیره سازی اندازه گیری ها، صدای هشدار و نمایشگر پرنور دارد.

برای خرید دستگاه تب سنج دیجیتال گوشی به چه ویژگی هایی دقت کنم؟

برای خرید تب سنج دیجیتال گوشی ابتدا به کارای و کیفیت قطعات و سنسور به کار رفته در دستگاه توجه کنید، سپس به کیفیت متریال به کار برده شده در بدنه و ویژگی های اضافی موجود در هر دستگاه دقت کنید. قبل از خرید تبسنج دیجیتال گوشی ابتدا مدل انتخابی خود و دیگر نمونه های تبسنج دیجیتال گوشی موجود در بازار را در وبسایت های فروش انواع تبسنج دیجیتال گوشی بررسی کنید و نظرات ادیگر کاربران را در نظر گرفته و سپس اقدام به خرید کنید.