فیلتر بر اساس برند:
فیلتر براساس قیمت:

تشک مواج تخم مرغی

تشک مواج تخم مرغی یا همان تشک مواج زنبوری که از انواع مدل های تشک مختص زخم بستر به شمار می رود، از ارزان ترین و کارامد ترین نمونه موجود در بازار است که برای پیشگیری از ایجاد زخم بستر و یا درمان زخم بستر در مراحل اولیه مورد استفاده قرار می گیرد. تشک مواج مدل تخم مرغی از یک تشک با برجستگی های متعدد تشکیل شده که با باد شدن توسط پمپ دستگاه و نگه داشتن جریان هوای متناوب درون تشک، باعث جلوگیری از مسدود شدن جریان خون در بافت عضلات در هنگام خواب شخص یا بیمار می شود و از ایجاد التهاب پوستی و در نهایت ایجاد زخم بستر در بیمار جلوگیری می کند. در اصل تشک مواج زنبوری با توزیع فشار بر روی کل بدن مانع از تجمع فشار روی یک نقطه خاص و ایجاد عواقب بعدی ذکر شده می شود. همچنین گردش هوا درون تشک زخم بستر تخم مرغی باعث جلوگیری از تعریق بیمار روی تشک می شود و عوارض پوستی را به میزان زیادی کاهش می دهد.

تشک مواج تخم مرغی

قیمت تشک مواج زنبوری نسبت به دیگر نمونه های موجود در بازار کمتر است و خرید تشک مواج زنبوری یا تخم مرغی برای بیمار، بسته به شرایط بیمار، می تواند هزینه های بیمار را به صورت قابل توجهی کاهش دهد و باعث صرفه جویی در هزینه و تمرکز بر هزینه های دیگر بیمار شود. البته باید در نظر داشته باشید که اگر بیمار زخم بستر گرفته باشد و عمق زخم ها زیاد باشد، استفاده از این تشک پیشنهاد نمی شود و نمونه های سلولی و لیزری می تواند راه حل شما باشد. در اصل از تشک زنبوری برای پیشگیری و جلوگیری از ایجاد زخم بستر و یا در مرحله ای که پوست ملتهب شده و در مراحل اولیه تشکیل زخم است می تواند کاربرد داشته باشد.
این تشک مواج از دو بخش شامل خود تشک و پمپ هوا تشکیل شده است و برای استفاده از دستگاه در ادامه توضیحاتی در خصوص خرید تشک مواج تخم مرغی، نحوه صحیح استفاده و نگهداری و عوامل موثر در قیمت تشک زخم بستر تخم مرغی بررسی خواهیم کرد.

نحوه صحیح راه اندازی تشک مواج زنبوری

معمولا انواع تشک مواج زنبوری می توانند وزن شخص یا بیمار تا حدود 110 کیلو را تحمل کنند. البته باید در نظر داشته باشید که استفاده صحیح و نگهداری مداوم از دستگاه می تواند در طول عمر تشک و پمپ در طولانی مدت موثر باشد، لذا در ادامه نحوه صحیح راه اندازی و مراقبت از دستگاه را با شما مرور خواهیم کرد.
برای راه اندازی تشک مواج های تخم مرغی موارد زیر را در نظر داشته باشید:
1) قبل از این که تشک را به پمپ وصل باد کنید، ابتدا یک تشک دیگر زیر آن که نه خیلی محکم و نه خیلی شل باشد پهن کنید.
2) دو سر شلنگ را به ورودی و خروجی پمپ متصل کنید و پمپ را به برق متصل کنید.

تشک مواج تخم مرغی

3) پمپ را روشن کنید و اجازه دهیدی با بالاترین قدرت مدت زمان 20 دقیقه کار کند تا تشک کاملا باد شود. در این حین بیمار روی تشک نخوابیده باشد.
4) سپس بیمار را روی تشک قرار دهید و پمپ هوا را با توجه به وزن بیمار تنظیم کنید. همچنین می توانید روی تشک یک ملحفه نازک پهن کنید.
5) توجه داشته باشید که پمپ تشک مواج زنبوری باید به صورت مداوم کار کند تا هوا را به درستی داخل تشک توزیع کند و بهتر است بعد از هر 24 یا 48 ساعت یک دوره پمپ را به مدت 1 ساعت خاموش کنید و مجددا روشن کنید.

قیمت تشک مواج تخم مرغی

قیمت تشک مواج تخم مرغی بسته به یک سری عوامل می تواند تغییر کند. در نظر داشته باشید برای خرید تشک مواج زنبوری مناسب با بیمار بهتر است قبل از خرید در خصوص مواردی که در ادامه توضیح داده خواهد شد تحقیق کنید و با تعیین بودجه مورد نظر خود، اقدام به خرید کنید تا هم در صرف هزینه صرفه جویی کرده باشید هم برای بیمار مشکلات متعاقب به وجود نیاید.

تشک مواج تخم مرغی
از جمله عواملی که در قیمت تشک مواج زنبوری تاثیر گذار است:
1) کیفیت مواد تزریقی خود تشک که می تواند در کیفیت و استحکام تشک مواج زنبوری تاثیر داشته باشد.

2) ابعاد تشک و تعداد برجستگی های داخل تشک

3) میزان تحمل وزن

4) قابلیت شست و شو و یا روکش دار بودن تشک

5) موجود بودن تجهیزات جانبی و یا چسب جهت پنچرگیری احتمالی تشک در صورت پارگی یا سوراخ شدن

6) محدوده فشار ایجاد شده در تشک

7) قدرت پمپ برای ورود یا خروجی هوا درون تشک

8) کم مصرف بودن پمپ، کم صدا و کم لرزش بودن پمپ و قابلیت تنظیم میزان دبی ورودی و خروجی توسط پمپ

9) برند و مدت زمان گارانتی پمپ و تشک به صورت جداگانه
تمامی ویژگی های ذکر شده می تواند در قیمت تشک مواج نخم مرغی تاثیر گذار باشد. لذا قبل از خرید تشک مواج بادی تخم مرغی، تمامی موار را بررسی کرده و با توجه به شرایط بیمار اقدام به خرید تشک مواج زنبوری کنید.

خرید تشک مواج تخم مرغی

همانطور که گفته شد قبل از خرید تشک موجی تخم مرغی، باید وضعیت بیمار خود را در نظر داشته باشید و مطمئن باشید که تشک مواجی که خرید می کنید برای وی مناسب است. پس در نظر داشته باشید که تشک مواج های تخم مرغی برای پیشگیری از زخم بستر و بیماران، سالمندان یا اشخاصی که همچنان قادر به حرکت دادن بدنشان تا حدودی هستند مناسب است و تحمل تا وزن تقریبی 100 کیلو را دارند و در موارد دیگر که زخم بستر حاد شده و یا بیمار قادر به حرکت دادن بدن خود نیست یا وزن زیادی دارد، بهتر است از نمونه های دیگر موجود در بازار مانند سلولی، بیمارستانی یا لیزری استفاده شود.
در نهایت برای خرید تشک دیابت تخم مرغی ابتدا نمونه برند مدنظر خود را در وبسایت های مختلف مقایسه کنید تا بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید، سپس جهت خرید تشک مواج زنبوری، از مراکز خرید تجهیزات پزشکی، داروخانه و یا وبسایت های معتبر فروش کالای پزشکی اقدام کنید.

تشک مواج تخم مرغی

قیمت تشک مواج تخم مرغی به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت بسته به ویژگی های تشک و پمپ می تواند تغییر داشته باشد، عواملی مانند: · کیفیت تولید · ابعاد تشک و تعداد برجستگی های ان · میزان تحمل وزن بیمار · قابل شست و شو بودن · تجهیزات جانبی پنچرگیری تشک در صورت پارگی یا سوراخ شدن · قدرت پمپ برای تولید هوای ورودی یا خروج هوا · کم مصرف و کم لرزش بودن پمپ · برند و مدت زمان گارانتی پمپ و تشک به صورت جداگانه

برای خرید تشک مواج تخم مرغی به چه موارد و ویژگی هایی دقت کنم؟

برای خرید ، ابتدا باید شرایط بیمار را در نظر داشته باشید. تشک مواج مدل تخم مرغی برای بیمارانی که وزن کمتر از حدود 110 کیلوگرم دارند و توان حرکتی ان ها کاملا مختل نشده است مناسب است. همچنین تشک زخم بستر تخم مرغی برای پیشگیری از ایجاد زخم بستر و مراقبت در مراحل اولیه زخم بستر زمانی که تنها التهاب و یا زخم کوچک وجود دارد مناسب است و در مراحل پیشرفته وضعیت بیمار یا زخم بستر بهتر است، نمونه های دیگر تشک مواج مناسب با وضعیت بیمار خریداری شود.