فیلتر بر اساس برند:
فیلتر براساس قیمت:

کیسه یخ

کمپرس سرد با کیسه یخ یکی از روش های کنترل درد در نواحی است که عضلات آسیب دیده باشد و با تورم و التهاب همراه باشد. برای این منظور از پاکت پر از یخ استفاده می شود تا سرما را به عضله آسیب دیده منتقل کند و از شدت جراحت وارده کاسته شود. همانطور که می دانید سال هاست پزشکان، جراحان، فیزیوتراپیست ها، کایروپراکتیک ها و خود ورزشکاران با استفاده از انواع یخکننده، در موضعی که درد و تورم ایجاد شده استفاده می کنند زیرا سرما سریع ترین و موثرترین راهکار برای این مسئله است.

کیسه یخ

امروزه انواع کمپرس یخ در مدل های مختلف در بازار موجود است و بسته به شرایطی که مصدوم یا بیمار با آن مواجه است، از آن استفاده می شود. به صورت کلاسیک پاکت یخ یک پک پارچه ای با یک در پوش است که یخ درون آن ریخته شده و برای استفاده در موضع آسیب دیده از آن استفاده می شود. اما نمونه های دیگری نیز امروزه به بازار عرضه شده مانند یخ ژله ای که تنها کافی است آن را در محیط سرد قرار داده و سرما را در خود نگه تا مدت زمان مشخصی نگه می دارد و می توان از آن روی ناحیه آسیب دیده استفاده کرد. مزیت این نمونه کیسه یخ نسبت به نمونه کلاسیک، کوچک بودن آن و نداشتن نیاز به استفاده از خود یخ است، و باعث شده در نواعی که نیاز به پانسمان دارد، راحت تر استفاده شود، بخصوص پس از عمل جراحی از می توان از آن بهره برد و دیگر مانند نمونه کلاسیک خود مشکل آب شدن یخ و انتقال نم و رطوبت از پاکت یخزده به موضع جراحی شده را نخواهد داشت.

کاربرد کیسه یخ

همانطور که گفته شد از کمپرس یخ در شرایط مختلفی بهره گرفته می شود و در ادامه به برخی از آن اشاره دقیقتری خواهیم کرد.

یکی از عمومی ترین کاربردهای کیه یخ کاهش التهاب است. عضله ای که آسیب ببیند و یا دچار پارگی شود با تورم و درد همراه خواهد بود. استفاده از کیسه پر از یخ، درد حاصله و تورم را کاهش می دهد و در التیام و درمان بسیار تاثیر گذار است.

مسکن ها احساس درد در موضع آسیب دیده را کاهش می دهند ولی در درمان و التیام در همان نقطه تاثیری ندارند و پس از از بین رفتن اثرات دارو، درد همچنان در همان نقطه باز خواهد گشت، اما استفاده از کمپرس یخ کیس می تواند در التیام موضعی موثر باشد.

در سوختگی و آسیب دیدگی پوستی، برای التیام و درمان اولیه از کمپرس یخ استفاده می شود.

همچنین پاکت یخ در التیام تورم سینوسی و سردرد موضعی بسیار کارامد است.

از کیسه یخی همچنین برای خنک نگه داشتن دارو و یا اعضای پیوندی نیز در پزشکی استفاده می شود.

قیمت کیسه یخ

همانطور که قبلا گفته شد انواع پاکت کمپرس یخ در نمونه های متنوع در بازار موجود است و بسته به نوع آن قیمت کیسه یخ نیز متفاوت است. در نمونه های کلاسیک پارچه ای بسته به طراحی و کیفیت پارچه استفاده شده، قیمت یخ کمپرس می تواند تغییر کند و برند بودن، روکش دار بودن و جنس متریال استفاده شده در کیسه می تواند قیمت را در بازه مشخص تغییر دهد. خرید کیسه یخ در این نمونه بسته به استفاده و سلیقه شما می تواند هر یک از ویژگی های گفته شده را در بر داشته باشد. در کمپرس ژله ای یخ ، انواع سایزبندی نقش اصلی در تغییر قیمت کیسه یخ را ایفا می کند. همچنین کیفیت یخ مصنوعی تولیدی و مدت زمانی که سرما را در خود نگه دارد، از دیگر شرایط تعیین کننده مرحم یخ است.

کیسه یخ

خرید کیسه یخ

برای خرید کیسه یخ، توصیه ما این است که ابتدا شرایط خود در استفاده از یخ پاکتی را در نظر داشته باشید. عواملی مانند این که در منزل استفاده می کنید یا خیر، منبع سرما در دسترس است یا نه و یا اینکه برای مصارف پزشکی استفاده می شود یا خیر. همچنین ناحیه مورد استفاده نیز می تواند در ابعاد کیسه یخ تاثیر داشته باشد و خرید کیسه کمپرس یخ را برای شما هدفمند کند. لذا در هنگام خرید کمپرس یخ، اول شرایط، سپس مورد استفاده خود را در نظر داشته باشید و سپس می توانید از یکی از مراکز فروش کالای پزشکی، داروخانه ها و یا وبسایت های معتبر فروش کالای پزشکی اقدام به خرید کنید.

فروشگاه بزرگ تجهیزات و کالای پزشکی بارلیدا تامین کننده بهترین کیسه آب گرم از جمله کیسه آب گرم برقی و کیسه یخ از معتبرترین برندهای تولید کننده می باشد.