فیلتر بر اساس برند:
فیلتر براساس قیمت:

کیسه آب گرم

کیسه آب گرم، از یک کیسه پلاستیکی و منتقل کننده حرارت تشکیل شده که درپوش پیچی دارد و با پر گردن آن از آب گرم؛ آماده استفاده می شود. معمولا در جنس کیسه آبگرم از پلاستیک PVC استفاده می شود که حرارت آب گرم داخل خود را به آرامی به سطح بیرونی خود منتقل کرده و کیسه ابگرم باعث گرم شدن منطقه ای که روی آن قرار گرفته می شود. درپوش کیسه آبگرم معمولا از جنسی انتخاب می شود که در تماس با آب گرم زنگ نزند و همچنین شکل آن به صورتی باشد که در صورت وارد شدن فشار به بدنه کیسه ابگرم، از جا به بیرون نپرد و باز نشود. برای آشنایی بیشتر با کارکرد و مزایای انواع کیسه آب جوش، در ادامه به توضیح بیشتر خواهیم پرداخت.

کیسه آب گرم

کیسه آبگرم و مزایای آن

برای استفاده از کیسه آب جوش تنها کافی است آب را از دریچه بالایی کیسه درون آن ریخته و در پوش آن را ببندید و روی ناحیه ای که در نظر دارید بهببودی پیدا کند قرار دهید. برای پر کردن کیسه آب جوش بهتر است از آب جوشیده استفاده نکنید و اجازه دهید دمای ان کمی کاهش پیدا کند، سپس آب گرم را داخل کیسه ابگرم بریزید. به این صورت هم مخاطرات آب جوش داخل کیسه را کاهش داده اید، هم دمای بالای آب جوشیده باعث آسیب رسیدن مستقیم به پوست بدن نمی شود.

برخی از کیسه ی آب گرم روکش یا کاور پارچه ای دارند تا از منتقل شدن یک باره حرارت از بدنه کیف آب گرم به پوست جلوگیری کنند. معمولا قیمت کیسه آب گرم روکش دار به خاطر این ویژگی اضافه از انواع ساده کیسه آب گرم بیشتر است.

انواع کیسه آب جوش در برندها و با کیفیت های مختلف در بازار یافت می شود. قبل از خرید کیسه آبجوش یا آب گرم خود در نظر داشته باشید که کیسه آبگرم در انواع زیر در بازار موجود است.

1) مدل برقی

2) مدل شارژی

3) مدل ترمو پلاستیک

4) مدل ژله ای

هر کدام از انواع کیسه ها دارای ویژگی ها و مزایای متفاوتی هستند و بسته به نحوه استفاده و شرایطی که در نظر دارید از کیسه ابگرم استفاده کنید، کارایی متفاوتی می توانید از آن بگیرید.

قیمت کیسه آب گرم به کیفیت جنس پلاستیک استفاده شده در آن و قالب خوردن محصول و جنس کیفیت درپوش آن بستگی دارد و در هنگام خرید کیسه آب گرم، اول به این موارد دقت کنید و سپس می توانید شرایط برند و گارنتی را نیز بررسی کنید.

در هر صورت از انواع نمونه های کیف آب گرم بیشتر برای برطرف نمودن گرفتگی عضلات و همچنین افزایش گردش جریان خون موضعی در عضلات و نواحی که دچار اسپاسم یا گرفتگی شده استفاده می شود و در التیام درد و احساس آرامش در این نواحی به شما کمک می کند.

کیسه آب گرم

کاربردهای کیسه ابگرم

از جمله مواردی که کیسه آبگرم در درمان و التیام عوارض آن به شما کمک می کند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1) درد عضلانی: افرادی که تحرک بالایی دارند و ورزشکارانی که در بعد از آسیب عضله احساس درد و ناراحتی می کنند، می توانند با استفاده از کیسه ابگرم، با افزایش گردش خون در این نواحی، درد و گرفتگی آن را کاهش داده و احساس آرامش بیشتری در آن موضع داشته باشند.

2) کمردرد: در دنیای امروزی که اکثر ساعات کاری شما پشت میز اداری یا در شرایطی هستید که به کمر شما و عضلات اطراف ستون فقرات فشار وارد می شود، استفاده از کیف آب گرم و افزایش گردش جریان خون در این ناحیه، باعث احساس آرامش و کاهش درد عضلانی می شود و در ساعات پیش رو به شما کمک می کند احساس ارامش بیشتری داشته باشید.

3) گرفتگی روده: این سندروم به دلیل انقیاض های غیر منظو در روده بزرک ایجاد می شود و با گرفتگی و درد در این احیه همراه است. استفاده از کیسه گرم، باعث التیام درد و شل شدن عضلات این ناحیه می شود و عملکرد عضلات را بهبود می دهد.

4) دردهای قاعدگی: دردها و گرفتگی های دوره قاعدگی نیز عذاب آور است و با استفاده از کیسه آب جوش، می توانید از شدت درد کم کنید و به گردش جریان خون و بهتر شدن شرایط این دوره خواهد شد.

کیسه آب گرم

5) بهبود دردهای بارداری: دردهای دوران بارداری و انقباض عضلات شکمی هم با استفاده از کیف آب گرم قابل کنترل است و به مادران در کاهش استرس و دردهای موضعی دراین دوران کمک می کند.

6) گردن درد: زمانی که گردن بیش از حد در وضعیتی خارج از شرایط طبیعی و نرمال خود قرار بگیرد، عضلات این ناحیه در اثر فشار و تحمل وزن سر، دچار گرفتگی و یا درد در این ناحیه می شود. اکثرا افراد برای خارج کردن درد رو به حرکات کششی می آورند که این کار خود به فشار در این ناحیه افزوده و باعث عوارض بعدی می شود. بهترین راهکار در این زمان کمپرس گرم و سرد برای به جریان انداختن گردش خون در عضلات و یا استراحت به عضله است. بنابراین ابتدا از کمپرس سرد(کیسه یخ) استفاده کنید تا اسید لاکتیک موجود در عضلات را کاهش دهید و سپس با استفاده از کیسه ی آب گرم و افزایش گردش جریان خون، احساس خمودگی و گرفتگی در ناحیه گردن را کاهش دهید و در نهایت با حرکت کمتر گردن تا بهبودی کامل به آن استراحت دهید.

7) گرم کردن بدن: در کل برای گرم کردن بدن و عضلات بدن در هر ناحیه می توان از کیسه آب جوش استفاده کرد. قیمت کیسه آب گرم نسبت به راهکارهای دیگر پایین تر است و خرید کیسه آب گرم در صرفه جویی هزینه بودجه به شما کمک می کند. کیسه ابگرم به راحتی قابل حمل و نقل است و از آن در سفرها و مکان های خارج از خانه هم به راحتی می توانید استفاده کنید و تنها به آب جوش برای استفاده احتیاج دارد.

برای استفاده از کیسه آبگرم به چه مواردی دقت کنیم؟

برای استفاده از کیسه آب و محافظت از آن برای استفاده طولانی مدت تر و همچنین جلوگیری از خطرات احتمالی مربوط سوختگی، برخی نکات را برای استفاده صحیح از آن برای شما بازگو خواهیم کرد:

1) در زمان پر کردن کیسه ، از آب نسبتا گرم استفاده کنید و آب در حال جوش را داخل کیسه آبگرم نریزید. اجازه دهید کمی دمای آب پایین بیاید (در حدود60-70 درجه سانتی گراد) و سپس آب گرم را داخل کیسه بریزید.

2) آن را کامل پر نکنید و اجازه دهید که آب داخل کیسه جای حرکت کردن داشته باشد.

3) بعد از پر کردن کیسه ابگرم و قبل از بستن درپوش ، آن را روی سطح صاف بخوابانید و با خم کردن گردنه ، هوای داخل آن را خالی کنید و درپوش را ببندید. این کار از فشار بیش از حد به درپوش جلوگیری می کند.

4) از فشار مستقیم و وارد کردن وزن زیاد روی آن خودداری کنید. کیسه آب تحمل وزن ناحیه ای از بدن را دارد ولی با فشار بیش از حد، احتمال دارد درپوش از جای خود بیرون بپرد و یا سوراخ شود.

خرید کیسه آب گرم

موقع خرید کیسه آبگرم، اولین نکته قیمت کیسه آبگرم است و ارتباط مستقیم با کیفیت تولید آن دارد. جنس پی وی سی به کار رفته و جنس درپوش آن، قیمت کیسه آبگرم معمولی را مشخص می کند. انواع آن مانند کیسه آب گرم کودک، کیسه کوچک آب گرم  و یا کیسه آبگرم کاور دار قیمت متفاوتی دارند. اگر از انواع برندهای کالا پزشکی، کیسه آب گرم خرید کنید، قیمت بالاتری از بودجه خود را صرف می کنید ولی کیفیت بالاتری نسبت به محصولات بدون برند یا برند متفرقه خواهید داشت.

در نهایت برای خرید کیسه آبگرم می توانید به صورت آنلاین، انواع مدل ها و برندهای مختلف را مقایسه کنید و مدل دلخواهتان را انتخاب کنید. با خرید اینترنتی کیسه آب گرم، در وقت و زمان و هزینه رفت و آمد نیز صرفه جویی خواهید کرد.

کیسه آب گرم

قیمت کیسه آب گرم

قیمت کیسه آب گرم بسته به عوامل مختلفی ممکن است متفاوت باشد. برخی از این عوامل عبارتند از:

  1. حجم کیسه: حجم کیسه‌های آبگرم می‌تواند بین ۲ تا ۵ لیتر باشد. کیسه‌هایی با حجم بیشتر، قیمت بیشتری دارند.
  2. جنس بسته‌بندی: جنس بسته‌بندی می‌تواند قیمت کیسه آبگرم را تحت تاثیر قرار دهد. برخی کیسه‌های آبگرم در بسته‌بندی‌های پلاستیکی عرضه می‌شوند که قیمت کمتری دارند، در حالی که برخی دیگر در بسته‌بندی‌های مقاومتر و با کیفیت‌تری ارائه می‌شوند که قیمت بیشتری دارند.
  3. برند: برندهای مختلفی از کیسه‌های آبگرم تولید می‌کنند و قیمت آن‌ها نیز با توجه به برند متفاوت است. برندهای مشهور و معروف تر tend to بیشترین قیمت را دارند.
  4. کیفیت محصول: کیفیت محصول نیز می‌تواند قیمت را تحت تاثیر قرار دهد. معمولا کیفیت بالاتر کیسه آبگرم قیمت بالاتری دارند.
  5. قابلیت‌ها و ویژگی‌ها: برخی کیسه‌های آبگرم دارای ویژگی‌هایی مانند تنظیم دما و زمان گرم شدن، قابلیت اتصال به برق و غیره هستند. این ویژگی‌ها می‌توانند قیمت را تحت تاثیر قرار دهند.
  6. محل تولید: محل تولید کیسه‌های آبگرم نیز می‌تواند قیمت را تحت تاثیر قرار دهد. برخی کیسه‌های آبگرم در کشورهای مختلف تولید می‌شوند، که می‌تواند قیمت را تحت تاثیر قرار دهد.
  7. رقابت: رقابت بین شرکت‌های تولید کننده کیسه‌های آبگرم نیز می‌تواند قیمت را تحت تاثیر قرار دهد. در بازاری که رقابت شدید است، قیمتها معمولاً پایین تر هستند.

کیسه آب گرم

در نهایت، باید توجه داشت که قیمت کیسه آبگرم می‌تواند بین فروشندگان و فروشگاه‌ها متفاوت باشد و به‌علاوه، تخفیفات و تعداد سفارشات نیز می‌تواند قیمت را تحت تاثیر قرار دهد. به همین منظور به مشا پیشنهاد میکنیم در شبکه های اجتماعی سایت تجهیزات پزشکی بارلیدا ما را دنبال کنید تا از تخفیفات ویژه ما با خبر شوید و یا با شماره های درج شده بر روی سایت با مشاورین ما در ارتباط باشید تا ایشان شما را در خرید کیسه آب گرم مد نظرتان ، شما را راهنمایی نمایند.

برای خرید کیسه ابگرم به چه مواردی توجه کنم؟

برای خرید کیسه ابگرم به کیفیت جنس PVC به کار رفته در کیسه آبگرم و کیفیت درپوش آن توجه داشته باشید. همچنین اگر می خواهید به صورت مستقیم روی پوست خود قرار دهید، نوع کاوردار یا همان روکش دار انتخاب کنید.

برای خرید اینترنتی کیسه آب گرم به چه مواردی توجه کنم؟

برای خرید اینترنتی کیسه آبگرم، ابتدا در مورد کیفیت ساخت کیسه آبگرم و یا شرایط گارانتی برند آن تحقیق کنید و پس از مقایسه قیمت کیسه آب گرم با برندهای دیگر اقدام به خرید مدل مورد نظر خود کنید.