فیلتر بر اساس برند:
فیلتر براساس قیمت:

خرید و قیمت انواع زانو بند کشی از بهترین برندهای تولید کننده به همراه مشخصات و کاربرد، تضمین کیفیت و قیمت عالی در فروشگاه تجهیزات و کالای پزشکی بارلیدا

زانو بند کشی

زانو بند کشی (یا همان باند کشی برای زانو) یک ساپورت طبی است که برای مراقبت و حمایت از زانو در مواقع آسیب دیدگی، التهاب و درد در زانو مورد استفاده قرار می گیرد و این زانوبند کشی ساده معمولا از جنس پارچه الاستیک یا همان پارچه کشی و یا کتان تولید می شود و به صورت یک تکه یا با سوراخی بر روی کشکک زانو طراحی می شود. استفاده از زانوبند کشی ساده مزایا و معایب خاص خود را دارد که در این جا به آن ها خواهیم پرداخت.

زانو بند کشی

زانوبند کشی با حفاظت و مراقبت از مفصل زانو، گرم نگه داشتن زانو، تسکین التهاب و تورم، ایجاد فشار مناسب بر عضلات و بهبود گردش جریان خون، می تواند در کاهش درد و بهبود عملکرد زانو نقش موثری داشته باشد.

زانوبند کشی ساده می تواند در کنار درمان یا پیشگیری از ابتلا به عارضه های مختلفی در زانو مورد استفاده قرار گیرد. برخی از این عارضه ها عبارتند از:

  • ورم مفصل زانو (آرتروز)
  • رگ به رگ شدن جزئی
  • کشیدگی عضلانی
  • آسیب های ورزشی
  • کهولت سن و ساییدگی در زانو
  • رماتیسم مفصلی

قیمت زانوبند کشی ساده

قیمت زانوبند کشی ساده به عواملی مانند جنس پارچه زانوبندکشی و کیفیت جنس آن و کیفیت دوخت و تولید زانوبند کشی طبی بستگی دارد و تولید کننده این ساپورت طبی، محصول خود را با در نظر گرفتن این عوامل، قیمت گذاری می کند. قیمت زانو بند کشی ساده معمولا کمتر از زانوبندهای نئوپرن هستند ولی از لحاظ دوخت و طراحی از ظرافت بیشتری نسبت به نمونه های دیگر برخوردار هستند و استفاده از آن در زیر لباس راحت تر است، اگر چه زانوبند کشی حمایت و نگهداری کمتری بر روی عضلات زانو نسبت به نمونه نئوپرنی دارد. با این حال زانو بندکشی یکی از محبوب ترین نمونه های ساپورت زانو است و اکثرا افراد تمایل به استفاده از زانوبند کشی ساده برای مراقبت از زانوی خود دارند. استفاده از زانو بند کشی در مواردی که عارضه شدید برای زانو بوجود نیامده باشد و یا در نظر دارید از وقوع عارضه در زانو، در انجام فعالیت های روزمره جلوگیری کنید، بسیار موثر است. انواع زانوبند کشی با برند معتبر و مطمئن معمولا گران تر از زانوبند کشی بدون برند هستند، ولی مطمئنا کیفیت مناسب تری نیز نسبت به آن ها دارند. در نهایت قیمت زانوبند کشی ساده در بازار به نوع، جنس، کیفیت، برند و فروشگاهی که از آن خرید می کنید، بستگی دارد.

زانو بند کشی

خرید زانوبند کشی

برای خرید زانوبند کشی ساده، باید به چند نکته توجه کرد. اول اینکه، اندازه و فرم زانو بند کشی مناسب با اندازه و فرم زانو باشد، چرا که اگر زانوبند کشی خیلی بزرگ یا خیلی کوچک باشد، ممکن است باعث تحریک پوست، افت فشار خون، کاهش جریان خون یا محدود شدن حرکت زانو شود. دوم اینکه، جنس و کیفیت زانو بند کشی بهتر است مناسب با نوع فعالیت و شرایط محیطی که در ان قرار است از زانوبند کشی استفاده شود، انتخاب شود. اگر فعالیت شما موجب تعریق زیاد می شود، بهتر است از زانو بند کشی استفاده کنید که تنفس پذیر است و جذب رطوبت انجام می دهد. اگر فعالیت شما نیاز به مراقبت و حفاظت بیشتر در ناحیه زانو دارد، بهتر است از زانوبند کشی کلفت و محکم تر استفاده کنید. سوم اینکه، برند و قیمت زانو بند کشی را مناسب با بودجه و میزان مورد استفاده خود انتخاب کنید. اگر قصد دارید از زانوبند کشی به صورت مداوم و در دراز مدت استفاده کنید، بهتر است زانوبند کشی با کیفیت بالاتر خریداری کنید. اگر قصد دارید از زانو بند کشی به صورت موقت و فقط چند بار استفاده کنید، خرید زانوبند کشی ارزان تر و برند کم شناخته شده تر می تواند انتخاب مناسب تری برای شما باشد.

زانو بند کشی

زانوبند کشی ساده یک ساپورت طبی است که برای مراقبت و حمایت از زانو در زمان آسیب دیدگی، التهاب، درد یا ضعف عضلانی استفاده می شود. زانوبند کشی ساده معمولا از جنس پارچه کشی یا الاستیک و یا کتان تولید می شود و به صورت یک تکه یا سوراخ دار در ناحیه زانو طراحی می شود. در هنگام خرید زانوبند کشی ساده، باید به اندازه، سایز، جنس، کیفیت، قیمت و برند آن توجه کرد و قیمت زانوبند کشی ساده در بازار بر اساس مواردی که توضیح داده شد متغیر است.

استفاده از زانو بند کشی ساده در چه عارضه هایی توصیه می شود؟

استفاده از زانو بند کشی ساده برای پیشگیری از بروز عارضه یا در کنار پروسه درمان عارضه های مختلفی که در زیر اشاره شده است، مورد استفاده دارد: ورم مفصل زانو (آرتروز) رگ به رگ شدن جزئی کشیدگی عضلانی آسیب های ورزشی کهولت سن و ساییدگی در زانو رماتیسم مفصلی

چطور تشخیص دهم قیمت زانو بند کشی مناسب است؟

قیمت زانوبند کشی با توجه به عواملی مانند جنس پارچه زانوبندکشی و کیفیت جنس به کار رفته در آن و کیفیت دوخت و تولید زانوبند کشی طبی تعیین می شود و برند ارایه کننده زانو بند کشی، محصول خود را با در نظر گرفتن این عوامل، قیمت گذاری می کند.