فیلتر براساس قیمت:

امرون

شرکت امرون در سال ۱۹۳۳ توسط کازوما تاتسی، در شهر اوساکا تأسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر شیموگیو، کیوتو، ژاپن قرار دارد.

برند  امرون یکی از برندهای معروف و قابل اعتماد در صنعت پزشکی است. این برند به تولید و عرضه محصولات پزشکی پیشرفته و با کیفیت معروف است.

امرون محصولاتی از جمله فشارسنج خانگی و حرفه ای، ترمومترها، و دستگاه های تنفسی تولید می کند. این برند نیز به دنبال بهبود مستمر است و با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و تحقیقات علمی، محصولات خود را به روز نگه می دارد.

امرون با استفاده از استانداردهای بالای کیفیت و سیستم مدیریت کیفیت، به مشتریان خود خدمات با کیفیت ارائه می دهد و به عنوان یک برند قابل اعتماد در صنعت پزشکی شناخته می شود.

امرون

شعار و دستاورد های امرون

برای سلامتی خود از بهترین استفاده کنید

دستاوردهای برند امرون در صنعت پزشکی عبارتند از:

  1.  تولید فشارسنج های خانگی و حرفه ای با دقت بالا و قابلیت اندازه گیری دقیق فشار خون.
  2.  تولید ترمومترهای دیجیتال با دقت بالا و قابلیت اندازه گیری دمای بدن.
  3.  تولید گوشتاه کننده های خواب برای کمک به مشکلات خواب مانند خواب آرام و بیدار شدن مکرر در شب.
  4.  تولید دستگاه های تنفسی برای کمک به مشکلات تنفسی مانند آسم و برونشیت.
  5.  استفاده از تکنولوژی پیشرفته و تحقیقات علمی برای بهبود محصولات و ارائه نسخه های به روز شده.
  6. رعایت استانداردهای بالای کیفیت و سیستم مدیریت کیفیت برای ارائه محصولات با کیفیت و خدمات به مشتریان.
  7. شناخته شدن به عنوان یک برند قابل اعتماد در صنعت پزشکی.

امرون

چشم‌انداز کمپانی امرون

با توجه به سابقه فعال و رو به رشد کمپانی امرون، این شرکت همچنان در صدد غنی سازی زندگی مردم سراسر دنیا و رفع نیازهای آنها با تولید محصولات به روز و مدرن است. از این رو با به کارگیری و ایجاد نوآوری در سیستم‌های اتوماسیون در سایت‌های تولیدی خود و کم کردن چرخه عمر تولید محصولات به دنبال افزایشحجم تولید و به روزرسانی محصولات خود از طریق ایجاد گردش و فروش هرچه بیشتر محصولات کمپانی دربازارهای جهانی است.

این چشم انداز سبب گستردگی و افزایش سرعت تولید محصولات و تزریق دانش همسو با روش‌های مدرن در خط تولیدهای روز در دنیا شده است. این کمپانی همواره در جستجوی خلق نوآورانه‌ترین و مدرن‌ترین محصولات در حوزه تکنولوژی، سیستم‌های اتوماسیون و پزشکی است.

امرن همچنین به منظور ایجاد استمرار و حفظ چشم‌اندازهای خود بنیادی تحت عنوان بنیاد علم و فناوری تاتیسی را از سال 1990 همزمان با تغییر نام شرکت به امرون تاسیس کرد تا کمک‌های نقدی سرمایه‌گذاران برای حفظ و حمایت از ایده‌های گروه امرون را تامین کند.

از آن زمان بنیاد تمامی ایده‌های الکترونیکی و مهندسی اطلاعات که در زمینه فعالیت تحقیقات هماهنگی ماشین و انسان دارند را تحت حمایت مالی و منابع انسانی خود قرار داده است. این بنیاد با برنامه‌ریزی‌های حمایتی خود و برگزاری جشنواره‌های مختلف در راستای کمک به تحقق نگرش استفاده بهینه و نوآورانه از فناوری در جهت تسهیل فعالیت‌های انسان محور گام بزرگی به جامعه فناوری کرده است.

امرون

سلامت قلب را رعایت کنید

برای بیش از 40 سال، امرون پیشرو در نظارت بالینی دقیق و با استفاده آسان فشار خون بوده است، زیرا می دانیم که یک بیمار آگاه تر، بیمار سالم تری نیز است. با امرون دنیایی سالم تر را تصور کنید ما معتقدیم نسل بعدی با سن تعریف نمی‌شود، بلکه دنیایی بدون حمله قلبی یا سکته مغزی تعریف می‌شود.

این یک ذهنیت در حال تغییر جهان است که ما آن را Going for Zero می نامیم. ما سهم خود را از طریق فناوری حمایت از تناسب اندام شخصی، سلامت قلب، ریه های سالم و رهایی از درد انجام می دهیم.

شما این تعهد را با درک و به اشتراک گذاشتن سلامت قلب در هر قدم به زندگی می بخشد می توانید روی دقت دستگاه های امرون در جعبه ابزار بالینی خود حساب کنید. از آنجایی که بیشتر درمان در خانه اتفاق می‌افتد، می‌توانید با توصیه دستگاه‌های سنجش فشار خون، نبولایزرها و سایر محصولات مراقبت از خود که بیماران را برای تغییرات سبک زندگی که تفاوت ایجاد می‌کند، تجهیز کنید، مطمئن باشید.

امرون اولین مانیتور فشار خون دارای اعتبار بالینی با فناوری EKG داخلی برای استفاده در منزل به طور همزمان فشار خون را اندازه گیری می کند و EKG را نشان می دهد.

امرون

خانه مدیریت سلامت

بیایید با هم کار کنیم تا بیماران را برای تغییرات سبک زندگی که تفاوت ایجاد می کند، مجهز کنیم.

با نزدیک به 50 سال رهبری جهانی، ما میراثی برای زندگی بهتر از طریق نوآوری های بهداشتی خانه از جمله طیف کاملی از دستگاه های فشار خون خانگی، نبولایزرها و دستگاه های TENS تعریف کرده ایم.

VitalSight برای مدیریت فشار خون بالا طراحی شده است و به منظور تقویت ارتباط بیشتر بیمار با پزشک و به اشتراک گذاری داده ها برای بهبود تعامل درمان و سلامت توسعه یافته است.

عالی در هر استانداردی

مانیتورهای فشار خون امرون که با دقت طراحی شده اند تا بالاترین استانداردهای بالینی دقیق را برآورده کنند مطابق با پروتکل های زیر آزمایش می شوند:

  • انجمن پیشرفت ابزارهای پزشکی (AAMI)
  • انجمن اروپایی فشار خون (ESH)
  • انجمن فشار خون بریتانیا (BHS)

برند امرون با رعایت استانداردهای بالای کیفیت و سیستم مدیریت کیفیت، تضمین می کند که محصولات آن با کیفیت بالا و قابل اعتماد هستند.

همچنین، این برند بهبود مستمر محصولات خود را از طریق تحقیقات علمی و استفاده از تکنولوژی پیشرفت ادامه می دهد و نسخه های به روز شده را به مشتریان ارائه می دهد.

همچنین، امرون با رعایت استانداردهای بالای کیفیت و سیستم مدیریت کیفیت، محصولات با کیفیت بالا و قابل اعتمادی را تضمین می‌کند.

منبع:https://omronhealthcare.com