فیلتر براساس قیمت:
فیلتر بر اساس اندازه:

پاک سمن

برند پاک سمن یکی از بزرگترین و معتبر ترین برندهای تولید تجهیزات و کالای ارتوپدی در ایران است که محصولاتی با کیفیت بالا، استاندارد، ایمن و مفید برای انواع بیماریهای مرتبط با ارتوپدی تولید می کند.

پنجم مهر ۱۳۶۸ یادآور تولد پاک سمن در این سرزمین است. پاک سمن با بهره مندی از راهبری شجاعانه، ارق سازمانی، مدیریت مشارکتی، تفکر استراتژیک و کار تیمی اخلاق مدار توانست طی مدت زمان کوتاهی به برندی خوش نام در اذهان تولید کنندگان و مصرف کنندگان مبدل شود.

پاک سمن ضمن اینکه موفقیت امروز خود را مرهون لطف و توجه پروردگار می داند، تلاش برای ارتقای سطح سلامت جامعه را در طی ۳۰ سال گذشته و همچنین برنامه های توسعه ای آینده را در شمارمسئولیت های اجتماعی خود می داند.

پاک سمن

گروه پژوهشی، صنعتی و بازرگانی پاک سمن به سبب توجه ویژه به سلامت آحاد جامعه حساسیت بالا و نکته سنجی نسبت به برند و تولید خلاقانه ی مبتنی بر نیاز جامعه جزء پرچمداران تولید صنعتی محصولات ارتوپدی و کمک درمانی در کشور عزیزمان است.

پاک سمن به عنوان اولین تولیدکننده ی این نوع محصولات به صورت علمی، افتخار خدمت گزاری به هموطنان را دارد.

پاک سمن
رضایتمندی مشتریان از کیفیت نهایی محصولات پاک سمن پاداش تلاش شبانه روزی مجموعه ی خانواده پاک سمن است خانواده خیرخواه و مسئولیت پذیر، شامل پرسنل مستقر در کارخانه شهر زنجان، تیم اداری و ستادی در تهران و همه بزرگوارانی که با عنوان همکار، جهت رساندن محصولات پاک سمن به دست مصرف کنندگان نهایی مشغول کار و تلاش خستگی ناپذیر هستند

ورزش های مناسب برای دست و مچ دست

به صورت ایستاده یا نشسته در حالی كه دستان شما كشيده است و کف دست به سمت پايين قرار دارد، با دست ديگر به آرامی مچ دست چپ خود را به سمت پايين بكشيد. برای ۱۰ ثانيه دست هایتان را در این حالت نگه داريد، و برای ۱۰ بار اين حركت را تكرار كنيد.

پاک سمن

بصورت ایستاده یا نشسته در حالی كه دستان شما كشيده است و کف دست به سمت بالا قرار دارد، با دست ديگر به آرامی مچ دست راست خود را به سمت پايين بكشيد. براي ۱۰ ثانيه در اين حالت بمانيد، و برای ۱۰ بار اين حركت را تكرار كنيد.

پاک سمن

محصولات برند پاک سمن

محصولات طبی برند پاک سمن در چند  بخش: ساپورت‌های اندام فوقانی، تنه ،  اندام تحتانی   تقسیم‌بندی شده است.

پاکسمن

همانطور که میدانید  انتخاب درست و دقیق محصولات طبی و همچنین مشاوره پزشک  این امکان را به ما می‌دهد تا در کمترین زمان ممکن دوره درمان را طی کنیم.

انواع ساپورت ارتوپدی پاک سمن

ثبات ستون فقرات گردنی پس از جراحی در گردن

بسیاری از افرادی كه به دلیل آسیب های وارده به گردن به هر دلیلی تحت عمل جراحی قرار می گیرند، بعد از جراحی، نیاز به ثبات در ناحیه مهره های گردن دارند.

در واقع جهت حمایت و ثابت سازی ستون فقرات گردنی، نیاز به استفاده از گردن بند طبی بنا به تشخیص پزشك است.

شکستگی مهره های کمر

ضربه به ستون فقرات و یا پوكی استخوان در افراد مسن از جمله عواملی است كه می تواند سبب شكستگی مهره ها گردد.

از آنجا كه اجزاء شكسته مهره های كمر ممكن است با دست اندازی در كانال نخاعی سبب تنگی كانال و فشار به اعصاب شود، در این شرایط درمان ضرورت دارد.

در بیش تر موارد بعد از جراحی های ثابت سازی مهره ها، از یك حمایت كننده محكم جهت برقرای حمایت و ثبات ستون فقرات استفاده می شود.

افتادگی شکم بعد از بارداری

به دلایل متعددی از قبیل افزایش سن، چاقی، كشیدگی و یا ضعف عضلات شكم، جراحی بر روی شكم و همچنین زایمان، توانایی عضلات شكم كاهش یافته و باعث برآمدگی شكم می شود.

این عوامل سبب ضعف عضلات شكم و درد در قسمت پایینی كمر و لوردوز بیش از حد می شود.

آرتروز ستون فقرات کمری

افزایش سن یكی از مهم ترین دلایل آسیب های تخریبی در ستون فقرات در شرایطی كه سابقه ضربه و یا تروما به ستون فقرات وجود ندارد، می باشد. با افزایش سن و وارد شدن نیروهای تكراری به كمر، كم كم سطوح مفصلی دچار سایش و در نتیجه درد و آرتروز می گردند.

آرتروز زانو

یكی از شایع ترین دلایل درد زانو به خصوص در خانم های میانسال آرتروز زانو می باشد. عموما به دلیل چاقی و یا سابقه ضربه به زانو، غضروف مفصلی زانو ساییده شده و فرد دچار درد، تورم و ناراحتی در زانو می گردد.

پیچ خوردگی مچ پا

پیچ خوردگی های مكرر در مچ پا می تواند گاهی به دلیل صافی كف پا و یا آسیب و شلی رباط های داخلی و خارجی مچ پا رخ دهد. در این شرایط فرد دچار درد، ناراحتی و تورم در ناحیه مچ پا می شود.

دردهای خفیف مفصل زانو

دلایل متعددی می تواند سبب درد خفیف زانو گردد كه شامل مراحل اولیه آرتروز زانو، كشیدگی رباط ها و بافت نرم اطراف زانو و یا ضربه به زانو می باشد.

در این شرایط حمایت از مفصل زانو برای مدتی به همراه ورزش های تقویت عضلات زانو در كاهش درد موثر می باشد.

هالوكس والگوس (انحراف شست پا)

در این بدشكلی شست پا از راستای طبیعی خود خارج شده و به سمت سایر انگشتان متمایل می شود كه عموما سبب ایجاد برجستگی در سمت داخل انگشت شست می گردد.این بدشكلی عموما سبب درد و ناراحتی در پوشیدن كفش می شود.

نیاز به بی حركتی كامل زانو

وارد شدن آسیب های شدید به مفصل زانو و یا عمل جراحی بر روی مفصل زانو عواملی است.

كه پزشك متخصص الزام به بی حركتی كامل زانو جهت جلوگیری از آسیب های بیش تر زانو و یا بهبود شرایط را دارد.

در واقع با بی حركتی برای مدت مقرر، درد و ناراحتی ناشی از آسیب زانو كاهش می یابد.

صافی کف پا

صافی كف پا شرایطی است.كه در آن قوس طولی داخلی پا به خوبی شكل نگرفته و فرد در این شرایط دچار درد و خستگی زودهنگام ساق و پاها به خصوص در راه رفتن و یا ایستادن طولانی مدت می شود.

منبع: https://www.paksaman.ir/fa