فیلتر بر اساس برند:
فیلتر براساس قیمت:
فیلتر بر اساس اندازه:

قیمت و خرید انواع زانو بند آتل دار از معتبر ترین برندهای تولید کننده ساپورت ارتوپدی در فروشگاه اینترنتی تجهیزات و کالای پزشکی بارلیدا

زانوبند آتل دار

زانو بند آتل دار یکی از انواع ساپورت ارتوپدی است که برای نگهداری و مراقبت از زانو در زمان بروز آسیب های غضروفی، ترمیم رباط صلیبی، پس از انجام عمل جراحی یا پیشگیری از آسیب های ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد. آتل زانو از یک بخش سخت که همان آتل آن است و بخش زانو بند که جلو و پشت زانو را در بر می گیرد تشکیل شده و با کمربند ها و یا بندهای کشی و الاستیک روی زانو محکم می شود. آتل زانو با محدود کردن حرکت زانو و جلوگیری از فشارهای نا مطلوب در این ناحیه فشار بیش از اندازه را از روی زانو برداشته و از آسیب بیشتر به مفصل جلوگیری می کند. همچنین با اعمال این محدودیت این امکان را به زانو می دهد تا عضلات اطراف خود را ترمیم کرده و محافظت از بخش مفصلی بهتر انجام گیرد.

زانو بند آتل دار

بهترین رویکرد برای استفاده از آتل زانو، با تجویز پزشک و در نظر گرفتن عارضه انجام می گیرد و در نظر داشته باشید که استفاده سر خود از این ساپورت و بدون مشورت با پزشک می تواند در برخی مواقع مشکلاتی نیز بوجود آورد. به طور خلاصه می توان گفت، مزایا و معایبی که در استفاده از اتل زانو وجود دارد به شرح زیر است:

مزایا

 • کاهش درد و التهاب در زانو و کنترل عوارض عارضه
 • افزایش استقامت و تعادل در حین راه رفتن یا ورزش کردن
 • جلوگیری از تکرار آسیب های قبلی یا ایجاد آسیب های جدید
 • کمک به بهبود رشد بافت های نرم و استخوان در دوره ترمیم
 • حفظ شکل و عملکرد صحیح زانو

معایب

 • احتمال بروز حساسیت یا التهاب پوستی در نقطه تماس با زانو بند آتل دار
 • احتمال ضعیف شدن عضلات زانو به دلیل تحرک کم
 • احتمال کاهش گردش جریان خون و وارد شدن فشار بر روی اعصاب این ناحیه
 • احتمال فشار بیشتر در صورت نادرست بستن زانو بند اتل دار

زانو بند آتل دار

قیمت زانو بند آتل دار

قیمت زانو بند آتل دار بسته به مدل، جنس و تعداد آتل، کیفیت متریال استفاده شده در بخش های مختلف مانند بدنه، آتل ها و بند می تواند متفاوت باشد. برخی از انواع این زانوبند طبی آتل دار دراای 2 عدد آتل زانو بند و برخی تا 6 عدد آتل زانو پا دارند و تعداد این آتل ها و کوتاهی یا بلندی بدنه آتل زانو و ناحیه ای که پوشش می دهد، در قیمت زانو بند آتل دار تاثیر دارد. زانو بند آتل دار بلند و کوتاه هر کدام کارکرد خود را دازند و برای پوشش موضعی که آسیب دیده کارایی خود را دارند، لذا مشورت و تجویز پزشک در استفاده از زانوبند اتل دار اهمیت دارد و بهتر است انتخاب مدل و مدت زمان استفاده با نظر پزشک و یا فیزیوتراپ باشد.

خرید زانو بند آتل دار

برای خرید یک زانو بند آتل دار مناسب، بهتر است به چند نکته قبل از خرید توجه کرد. برخی از این نکات عبارتند از:

 • آتل پا در اندازه و سایزهای مختلف موجود است و با توجه به سایز قطر دور زانوی افراد با وزن و اندازه اندام متفاوت طراحی شده است. لذا برای خرید زانوبند طبی آتل دار مناسب ابتدا اندازه دور بالای زانو و زیر زانو بیمار را اندازه بگیرید، سپس جهت انتخاب و خرید زانو بند آتل دار اقدام کنید.
 • جنس مواد به کار رفته در آتل زانو اهمیت دارد و بسته به مدت زمان استفاده در روز یا دوره درمان تا بهبودی، بهتر است برندی انتخاب شود که در آن از موارد ضد حساسیت و سازگار با پوست بدن استفاده شده باشد.
 • همانطور که گفته شد بهترین رویکرد برای انتخاب آتل زانو و خرید زانوبند آتل دار، مشورت با پزشک است، چرا که پزشک فعالیت بدنی روزانه، سطح آسیب و وضعیت عارضه را به خوبی بررسی کرده و نوع مناسب آتل زانو را تجویز خواهد کرد. همچنین ممکن است در برخی از عارضه ها استفاده از زانو بند آتل دار باعث تشدید عارضه و عوارض بعدی شود.
 • قیمت زانو بند اتل دار را می توانید از وبسایت های فروش کالای پزشکی مقایسه کرده و با دانستن اطلاعات مورد نیاز جهت خرید، مانند اندازه زانو اقدام به خرید این ساپورت کنید. با خرید اینترنتی از وبسایت هایی که مجوز فروش زانوبند آتل دار دارند در زمان و هزینه صرفه جویی کنید. توجه داشته باشید که زانو بند آتل دار قیمت پایین و خرید از فروشگاه های غیر تخصصی می تواند باعث عوارض جدی برای بیمار ایجاد کند.

زانو بند آتل دار

زانو بند آتل دار یک وسیله کارآمد و مفید پزشکی برای حفاظت و تقویت زانو است. با استفاده صحیح و منظم از این زانوبند آتل دار، می توانید درد و التهاب زانو را کاهش دهید، عملکرد زانو را بهبود ببخشید و از بروز آسیب های جدی در دراز مدت جلوگیری کنید. اما باید به یاد داشته باشید که زانوبند فقط یک وسیله کمک درمانی است و نمی تواند جایگزین درمان پزشکی باشد. بنابراین، همیشه با پزشک خود مشورت کنید و دستورالعمل های او را دنبال کنید. برای خرید زانو بند طبی آتل دار و مقایسه انواع زانو بند آتل دار قیمت آن و ویژگی های مختلف می توانید از وبسایت ما برندهای مختلف را مقایسه کنید.

برای استفاده از زانوبند آتل دار، باید آن را روی زانو قرار داده و با کش یا بندهای موجود در قسمت جلو و پشت آتل زانو، آن را روی پا و زانو محکم کنید. بعضی از زانوبند های آتل دار قابل تنظیم هستند و می توانید فشار و حرکت زانو را با تغییر زاویه یا فاصله آتل ها کنترل کنید.

زانو بند آتل دار

قیمت زانوبند آتل دار به چه عمواملی بستگی دارد؟

قیمت زانوبند آتل دار به موارد زیر می تواند بستکی داشته باشد: کیفیت مواد بکار رفته در تولید زانوبند، آتل و بندهای ساپورت آن اندازه طول آتل زانو اندازه سایز اتل زانو برند و شرایط گارانتی آتل زانو

زانوبند آتل دار در چه نوع آسیب هایی مناسب است؟

استفاده از زانوبند آتل دار زمانی که زانو آسیب دیده و نیاز به حمایت و محدودیت حرکت داشته باشد، مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از این موارد عبارتند از: آسیب های غضروفی یا رباطی زانو پس از عمل جراحی زانو پس از اسیب زانو در ورزش و پیشگیری از آسیب های بیشتر درمان یا کاهش درد و التهاب ناشی از آرتروز زانو