چشم بند خواب طب و صنعت کد 87100

موارد استفاده:

  • محافظت از چشم نوزادان هنگام قرار گرفتن در معرض نور فلورسنت
  • مناسب هنگام خواب در فضاهای روشن

85,000 تومان

نقد و بررسی چشم بند طب و صنعت

اگر از آن جمله افرادی هستید که دوست دارید در طول زمان سفر تا رسیدن به مقصد استراحت کنید و بخوابید، چشم بند طب و صنعت کاملا مناسب برای این کار است. افرادی که مشکل خوابیدن دارند و با وجود نور نمی توانند بخوابند چه در طول سفر و چه در منزل، می توانند این چشم بند را تهیه کنند. استفاده از چشم بند طب و صنعت بصورت مرطوب باعث رفع خستگی و تمدد اعصاب می شود و  قابل استفاده برای محافظت از چشم نوزادان هنگام قرارگرفتن در معرض نور فلورسنت نیز می باشد. سایز کوچک برای نوزادان و سایز بزرگ جهت استفاده بزرگسالان عرضه شده است.

مزیت های استفاده از چشم بند طب و صنعت

  • وسیله ای مناسب برای مراقبه و مدیتیشن

چشم بند طب و صنعت از پرت شدن حواس جلوگیری می کند و گامی ضروری در مدیتیشن به شمار می رود. هنگامی که ذهن مشغول موضوعی یا نگران است، بویژه در مدیتیشن یا برای خوابیدن، این چشم بند باعث می شود که نگاه انسان همچون دارتی به اطراف اتاق پرتاب نشود و اسب ذهن و خیال اهلی شود. در این حالت، چه روی زمین یا صندلی نشسته باشید و در حال تمرکز برای غرق شدن در مدیتیشن باشید و چه دراز کشیده و برای خوابیدن آماده می شوید، چنین چشم بندهایی کمک زیادی به آرامش مورد نیاز مدیتیشن و پیش از خواب می کنند.

هشدار:

1- در صورتی که این محصول توسط افراد دارای بیماری‌های پوستی استفاده گردیده است، نباید توسط فرد دیگری مورد استفاده مجدد قرار گیرد.

2- این محصول استریل نمی‌باشد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

توضیحات تکمیلی

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “چشم بند خواب طب و صنعت کد 87100”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *