فیلتر براساس قیمت:
فیلتر بر اساس اندازه:

طب و صنعت

طب و صنعت یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات و کالای پزشکی است این شرکت مجموعه ای است توانمند که از سال 1366 توسط کارشناسان ارتوپدی فنی جهت تولید وسایل ارتوپدی پایه گذاری شده است.

تاسیس کارخانه ای به وسعت 3000 مترمربع، راه اندازی خط تولید انبوه وسایل ارتوپدی، اخذ گواهینامه CE اروپا و استاندارد ISO13485 ارايه محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب، حضور فعال در محافل علمی، نوآوری و خلاقیت، همگامی با دانش روز دنیا و تولید بیش از ۱۷۰ نوع وسیله ارتوپدی از افتخارات این مجموعه می باشد.

طب و صنعت

محصولات برند طب و صنعت

محصولات طبی برندطب و صنعت  در هفت بخش:  تقسیم‌بندی شده است.

 1. اندام فوقانی
 2. پا و مچ پا
 3. کفی طبی
 4. شکم بند
 5. ستون فقرات
 6. آتل های اورژانسی
 7. زانوبند

طب و صنعت

در طب و صنعت پزشکی، تحقیقات و توسعه محصولات جدید برای پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری‌ها انجام

می‌شود. این محصولات برای بهبود سلامتی افراد و جامعه به کار می‌روند.

توسعه و پیشرفت شرکت

این شرکت با آزمایشگاه‌ها، کلینیک‌ها، مراکز تحقیقاتی و دانشگاه‌ها در تعامل نزدیکی قرار دارد و این

همکاری‌ها با دانشگاه‌های برجسته، متخصصان برجسته و پزشکان ماهر به نتایج مثبتی منجر شده که عبارتند از:

 • ارزیابی محصول بر اساس تجزیه و تحلیل دقیق
 • ترویج محصول
 •  بهبود کارایی
 •  تولید محصولات جدید بر اساس نیازهای بازار
 •  نوآوری در طراحی
 •  بهینه‌سازی مبتنی بر مطالعه و تحقیق
 •  استفاده از مواد نوآور

طب و صنعت

همانطور که میدانید انتخاب درست و دقیق محصولات طبی این امکان را به ما می‌دهد تا در کمترین زمان ممکن

دوره درمان را طی کنیم.

ساپورت‌های دست

ساپورت‌‌های دست در واقع یکی از اصلی‌ترین اکسسوری‌های سلامت به حساب می‌آیند. وظیفه اصلی این نوع از ساپورت‌ها در واقع نگهداری و ایجاد فشار متناسب به سطح آسیب‌دیدگی برای درمان سریع است. ساپورت‌های دست در مدل‌های مختلف و بر اساس بیماری‌های مختلف تولید و توزیع می‌شوند.

انواع ساپورت‌های دست طب و صنعت  عبارتند از:

ساپورت مچ بند ورزشی

این محصول با اعمال فشار بر روی تاندون‌هایی که از روی مچ رد می‌شوند باعث بهبود عملکرد مچ و کاهش اعمال فشار بر روی استخوان‌های مچ دست می‌شود. موارد مصرف مچ بند ورزشی برای جلوگیری از التهاب تاندون‌ها، کاهش فشار اعمال شده بر روی استخوان و جلوگیری از آسیب مچ افرادی که ورزش‌های سنگین می‌کنند، است. برای خرید مچ بند طبی به اصلی مچ بند مراجعه کنید.

ساپورت مچ بند آتل دار

این محصول حرکات مچ دست را تا حد بسیار زیادی محدود می‌کند و اجازه حرکت و چرخش را به مچ دست نمی‌دهد. این محصول دارای یک آتل سخت آلومینیومی است که می‌تواند بهترین زاویه را برای مچ دست فراهم کند. موارد مصرف مچ بند آتل دار برای جلوگیری از کشیدگی تاندون‌ها، درمان و پیشگیری از ابتلا به کشیدگی تاندون‌های مچ و درمان سندروم تونل کارپال است.

ساپورت شست بند آتل دار

شست دست فعالیت بسیار زیادی دارد و در واقع می‌توان گفت که شست عمده فعالیت در دست را بر عهده دارد. این محصول در واقع وظیفه محدود کردن حرکات انگشت شست را دارد. موارد مصرف شست بند آتل دارد برای درمان شکستگی‌های خفیف، پیشگیری از ابتلا به کشیدگی تاندون شست است.

آرنج بند نئوپرنی

مفاصل آرنج یکی از آسیب‌پذیر مفصل‌های بدن هستند که در برابر حرکات تکراری آسیب شدید می‌بینند. این محصول در واقع چرخش مفاصل آرنج را آسان می‌کنند. موارد مصرف آرنج بند نئوپرنی برای جلوگیری از کشیدگی تاندون‌ها، بوریست‌ها و فیبرهای عضلانی است.

آویز دست گردنی با بازوبند الحاقی

این محصول برای محافظت از ساعد و مچ دست مناسب است. آویز دست گردنی معمولا در زمانی استفاده می‌شود که بیمار نیاز دارد تا وزن دست خود را بر روی گردن بیندازد مانند زمان‌هایی که دست به صورت کامل دچار شکستگی می‌شود.

ساپورت‌های تنه

ساپورت‌های تنه از آن دسته محصولات هستند که در کنار برعهده داشتن سلامت بیماران، نحوه‌ و فرم زندگی افراد را نیز تغییر می‌دهند. تغییر فرم زندگی به آن معنا است که در نحوه نشستن و یا راه رفتن افراد تاثیر مفیدی می‌گذارد.

انواع ساپورت‌های تنه طب و صنعت  عبارتند از:

شکم بند لاغری نئوپرنی

این محصول با اعمال فشار بر روی شکم باعث می‌شود تا شکم در کمترین حجم خود قرار بگیرد و فشار کمتری به ستون فقرات وارد کند. شکم بند لاغری نئوپرنی برای ایجاد تعریق و تسریع لاغری هم انتخابی مناسب است.

شانه بازوبند نئوپرنی

این محصول سبب حمایت کامل بازو و مفصل شانه می‌شود. ورزشکاران و یا بیمارانی که به بیماری شانه درد و … مبتلا شده‌اند می‌توانند با استفاده از این محصولات به تدریج سلامت خود را به دست بیاورند. اکثر افرادی که می‌توانند از شانه بازوبند نئوپرنی استفاده کنند، افرادی هستند که ورزش‌های سنگین و حرفه‌ای انجام می‌دهند افرادی که سابقه دررفتگی شانه را دارند.

قوز بند پل دار نئوپرنی

این محصول یکی از انواع محصولات طبی است که تاثیر بسیار زیادی در تغییر نحوه زندگی افراد دارد. با استفاده از این محصول افراد می‌توانند عادات غلط نشستن را اصلاح کنند. قوز بند نئوپرنی با جلوگیری از فشار موضعی بر ستون فقرات، بهترین و مناسب‌ترین حالت نشستن و ایستادن را برای افراد آماده می‌کند.

کمربند طبی نرم

وظیفه اصلی این محصول محدود کردن زوایای حرکتی کمر است. کمربند طبی با گرم نگه داشتن کمر باعث درمان کمردردهای خفیف و اسپاسم عضلات می‌شود. از طرف دیگر کمربندهای طبی نرم با ایجاد فشار بر ناحیه شکم باعث ایجاد تعادل در مرکز ثقل بدن می‌شوند. موارد مصرف کمربند طبی نرم برای درمان کمر دردهای خفیف، پیشگیری از ابتلا به دیسک و آرتروز و کاهش فشار وارده بر روی مهره‌ها می‌شوند.

ساپورت‌های پا طب وصنعت

ساپورت‌های پا یکی از انواع اکسسوری‌های سلامت هستند که وظیفه اصلی آن‌ها نگهداری، مراقبت و بازگرداندن سلامتی به افراد است. این محصولات با اعمال فشارهای مناسب و دقیق بر روی بخش‌های آسیب دیده سعی دارند تا طول دوره درمان را تسریع ببخشند.

زانوبند قابل تنظیم با کشکک باز

این محصول در واقع برای کاهش فشار وارده بر اطراف زانو استفاده می‌شود. در بعضی اوقات زانوها به علت حساس و یا تضعیف شدن، نیروی لازم برای راه رفتن را ندارند، به همین علت، استفاده از محصولات طبی مانند زانوبند قابل تنظیم با کشکک باز مقاومت زانو را افزایش می‌دهد و از تغییر فرم آن جلوگیری می‌کند.

زانوبند با مفصل مدرج

این محصول با توجه به دارا بودن مفصل قابل تنظیم این اجازه را به افراد بیمار می‌دهد تا محدودیت حرکتی مورد نیاز مفصل زانو را مشخص کنند. زانوبند با مفصل مدرج به کمک بندهایی که در بالا و پایین محصول قرار دارد، فشار وارده بر روی زانو را کنترل می‌کند.

زانوبند نئوپرنی چهار فنره

یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های این محصول کاهش فشار وارده بر روی زانو است. در واقع کشکک باز این زانوبند و پد دور کشکک مقدار زیادی از فشار روی زانو را کاهش می‌دهد و باعث حمایت بسیار زیاد از زانو می‌شود. افرادی که دچار آرتروزهای مفصل پتلو فمورال هستند می‌توانند برای درمان از زانوبند چهار فنره استفاده کنند.

منبع:https://www.teb-sanat.com/