فیلتر براساس قیمت:

آداپتور فشارسنج

یکی از قطعاتی که ممکن است در همه دستگاه های فشار دیجیتالی موجود نباشد، آداپتور فشارسنج است. اگر قصد خرید آداپتور دستگاه فشار سنج برای دستگاه خود دارید در ادامه به مورادی که در انتخاب و خرید شما خواهد کرد خواهیم پرداخت.

آداپتور فشارسنج دیجیتالی

برای خرید آداپتور دستگاه فشارخون ایتدا باید بدانید طرز کار این قطعه به چه صورت است. مانند دیگر وسایل برقی که قبلا با آن سر و کار داشته اید، آداپتور دستگاه فشار سنج هم برای ارسال برق  به طور مستقیم درون دستگاه است و از آنجایی که برق مستقیم 120 ولت نمی تواند برای تغذیه این وسیله مناسب باشد از آداپتور استفاده می شود که ولتاژ برق را به 12 ولت یا ولتاژهای دیگر تغییر داده و وارد دستگاه می کند.

اگر از تعویض باتری و مصرف مداوم آن توسط دستگاه خسته شدید، و دستگاه خود را خارج از منزل و جایی که دسترسی برق نیست، استفاده نمی کنید، می توانید با اتصال فشارسنج دیجیتال خود به آداپتور مخصوص فشارسنج به صورت مداوم و بدون نگرانی اتمام شارژ باتری استفاده کنید.

هرگز از دستگاه زمانی که باتری درون آن است از آداپتور فشار سنج به صورت همزمان استفاده نکنید، چون ممکن است به قطعات داخلی دستگاه فشار وارد کند. برای استفاده ابتدا باتری ها را خارج کنید و سپس آداپتور مناسب فشارسنج را به دستگاه متصل کنید.

البته در نظر داشته باشید که همه آداپتورها برای استفاده دستگاه فشار دیجیتال مناسب نیستند و بهتر است آداپتور مناسب فشارسنج خود را تهیه و استفاده کنید. برای این کار بهترین رویکرد این است که ابتدا میزان ولتاژ و آمپراژ مصرفی دستگاه را با بررسی اطلاعات پشت دستگاه بررسی کنید و آداپتور مناسب با دستگاه خود را تهیه کنید. پیشنهاد ما این است که برای تهیه آداپتور مناسب دستگاه خود، از فروشگاههای کالای پزشکی و وبسایت های معتبر فروش کالای پزشکی شرایط و قیمت اداپتور فشار سنج ها را با هم مقایسه کرده و سپس اقدام به خرید کنید، چون انواع آداپتور فشار سنج موجود در این مراکز، متناسب با شرایط دستگاه های فشار دیجیتال ارایه شده و از کاهش طول عمر دستگاه و خرابی در اثر استفاده مداوم از آداپتور جلوگیری می کند.

آداپتور فشارسنج

قیمت آداپتور فشارسنج

همانطور که گفته شد انواع برندها و مدل های ترانس فشار سنج در بازار موجود است که مختص دستگاه های مختلف فشار و یا برند های به خصوصی طراحی شده اند و بسته به برند، مشخصات و کیفیت آداپتور فشارسنج می تواند قیمت متفاوتی داشته باشد. قبل از توجه به قیمت آداپتور فشارسنج، همانطور که گفته شد ابتدا به مشخصات دستگاه فشار دیجیتال خود دقت کنید و آداپتور فشارسنج را متناسب با آن تهیه کنید. اینکه دستگاه شما آداپتور 6 ولت فشارسنج نیاز داشته باشد یا 12 ولت یا ولتاژهای دیگر، در صورتی که از آداپتور فشار سنج نامناسب استفاده کنید، باعث کاهش عمر دستگاه فشار شما و فشار به قطعات داخلی دستگاه خواهد شد و به جای کمک در صرفه جویی هزینه، متحمل هزینه های بیشتر بعدی برای تعمیرات یا جایگزینی خود دستگاه خواهید شد.

آداپتور فشارسنج دیجیتالی

خرید آداپتور فشارسنج

تاکیدی که در خرید آداپتور فشارسنج به صورت صحیح است، به دلیل ارتباط مستقیم آن با نگهداری و سلامت دستگاه اهمیت ویژه ای پیدا می کند، چون با خرید نادرست به غیر از صرف هزینه اضافی بر روی قیمت آداپتور فشارسنج، به قطعات دستگاه هم لطمه وارد شده و دستگاه ممکن است نیاز به تعمیرات، جایگزینی قطعات داشته باشد و در بدترین حالت منجر به خرید دستگاه جدید شود.

بنابراین در هنگام خرید آداپتور دستگاه فشار خون به موارد زیر توجه داشته باشید:

1) مشخصات آداپتور با مشخصات دستگاه همخوانی داشته باشد. ولتاژ و آمپراژ دستگاه خود را با آداپتور مطابقت دهید و سپس جهت خرید آداپتور دستگاه فشار خون اقدام کنید.

2) در صورت موجود بودن آداپتور مخصوص فشارسنج برای دستگاه شما، هامن محصول خریداری شود. به اینصورت می توانید اطمینان داشته باشید که شرکت تولید کننده بررسی های لازم برای سازگاری آداپتور مناسب با دستگاه را به عمل آورده است.

3) از خرید برندهای متفرقه آداپتور و بدون نام در بازار لوازم الکترونیکی به جای آداپتور اصلی فشارسنج خودداری کنید تا متحمل خسارات متعاقب برای دستگاه خود نشوید.

4) در نهایت برای خرید اداپتور فشار سنج می توانید با مراجعه به مراکز فروش کالاهای پزشکی و یا وبسایت های معتبر فروش کالای پزشکی می توانید قیمت آداپتور فشارسنج های مختلف را با هم مقایسه کنید و اقدام به خرید مطلوب خود کنید.