فیلتر براساس قیمت:
فیلتر بر اساس اندازه:

آدور

شرکت آدور (ADOR) یک شرکت معتبر در زمینه تولید کالای پزشکی است که تجهیزات و کالای با کیفیت بالا و متنوعی را به سراسر جهان ارائه می‌دهد. این شرکت تمام نیازهای مناطق مختلف بدن را که در معرض خطر آسیب قرار می‌گیرند، از جمله پا، مچ پا، زانو، کمر، شانه، زانو، مچ دست و آرنج پوشش می‌دهد. محصولات آدور به منظور تامین نیازهای درمانی، اقتصادی و سبک زندگی مدرن طراحی و تولید شده‌اند و در زمینه کیفیت و قیمت بی‌رقیب هستند.

آدور
انواع محصولات تجهیزات و کالای پزشکی برند آدور

آدور به عنوان یک برند مورد احترام در میان پزشکان و فیزیوتراپیست‌ها شناخته می‌شود چرا که تجهیزات ساپورت ارتوپدی آن راحتی را برای بازگرداندن بهبودی و سلامت فراهم می‌کنند.

این شرکت با آزمایشگاه‌ها، کلینیک‌ها، مراکز تحقیقاتی و دانشگاه‌ها در تعامل نزدیکی قرار دارد و بیش از 70 پروژه مشترک با دانشجویان دانشگاهی تعریف و تمویل شده است. این همکاری‌ها با دانشگاه‌های برجسته، متخصصان برجسته و پزشکان ماهر به نتایج مثبتی منجر شده که عبارتند از:

– ارزیابی محصول بر اساس تجزیه و تحلیل دقیق.
– ترویج محصول.
– بهبود کارایی.
– گسترش دامنه مصرف‌کننده نهایی.
– تولید محصولات جدید بر اساس نیازهای بازار.
– نوآوری در طراحی.
– بهینه‌سازی مبتنی بر مطالعه و تحقیق.
– استفاده از مواد نوآور.

تحقیق و توسعه (R&D) مسیری برای دستیابی به رشد آینده شرکت آدور است و اعتقاد آن ها این است که به عنوان یک سازمان در حال توسعه، همیشه باید بر روی راهکارهای نوآورانه و بهبود محصولات خود تمرکز کنند تا کیفیت و رضایت مصرف‌کنندگان نهایی را بهبود بخشند.

تاریخچه کوتاه شرکت آدور نیز نشان‌دهنده رشد و توسعه‌ی پیوسته‌ی این شرکت در زمینه تجهیزات پزشکی است، از زمان تأسیس در سال 2007 تا اکنون که به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت پزشکی شناخته می‌شود.

لیست قیمت محصولات آدور

محصولات برند آدور

محصولات طبی برند آدور در چهار بخش: ساپورت‌های تنه، ساپورت‌های پا، ساپورت‌های گردن و ساپورت‌های دست تقسیم‌بندی شده است.

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم انتخاب درست و دقیق محصولات طبی این امکان را به ما می‌دهد تا در کمترین زمان ممکن دوره درمان را طی کنیم.

ساپورت‌های گردن آدور

در واقع این نوع از ساپورت‌ها وظیفه‌ی نگهداری و مراقبت از بخش گردن و سر افراد بیمار را دارند. افرادی که دچار عارضه شده‌اند با استفاده از ساپورت‌های گردن می‌توانند به راحتی طول درمان و میزان درد را کاهش دهند. ساپورت‌های گردن با ایجاد فشارهای یکسان بر قسمت آسیب‌دیده، شرایط و طول دوره درمان را برای افراد راحت‌تر می‌کنند.

انواع ساپورت‌های گردن آدور عبارتند از:

گردن بند طبی نرم آدور

گردن بند طبی نرم، گردن را محکم نگه داشته و حرکات آن را محدود می‌کند. موارد مصرف این نوع گردن بند هنگام ابتلا به آرتروز خفیف مهره‌های گردن است.

گردن بند طبی سخت آدور

گردن بند طبی سخت، گردن را کاملا محدود می‌کند، اما فشار زیادی را بر پایه گردن نمی‌آورد. موارد مصرف این نوع گردن بند هنگام ابتلا به آرتروز شدید، سندروم ریشه اعصاب گردنی، ابتلا به آسیب بافت نرم گردن و ابتلا به فتق دیسک بین مهره‌ای است.

گردن بند طبی سخت چانه دار آدور

گردن بند طبی سخت چانه دار، محدودیت بسیار زیادی را برای گردن ایجاد می‌کند و چانه را محکم نگه می‌دارد. موارد مصرف این نوع گردن بند هنگام ابتلا به آرتریت روماتونید، شکستگی‌های مهره‌های گردنی و لغزش مهره گردن است.

گردن بند فیلادلفیا (نای باز) آدور

این محصول بیشترین سطح کنترل حرکات عضلات و ستون فقرات گردن را دارا است. موارد مصرف گردن بند نای باز هنگام ابتلا به ضایعات شدید گردنی در حوادث و تصادفات و هنگام ابتلا به شکستگی‌های پایدار است.

گردن بند طبی فیلادلفیا آدور

تفاوت گردن بند طبی فیلادلفیا با نوع نای باز تنها در موارد مصرف آن است. از این نوع محصول در هنگام ابتلا به ضایعات شدید گردنی، ابتلا به شکستگی‌های پایدار، ابتلا به آرتروز شدید مهره‌های گردن و ابتلا به فتق دیسک استفاده می‌شود.

ساپورت‌های دست آدور

ساپورت‌‌های دست در واقع یکی از اصلی‌ترین اکسسوری‌های سلامت به حساب می‌آیند. وظیفه اصلی این نوع از ساپورت‌ها در واقع نگهداری و ایجاد فشار متناسب به سطح آسیب‌دیدگی برای درمان سریع است. ساپورت‌های دست در مدل‌های مختلف و بر اساس بیماری‌های مختلف تولید و توزیع می‌شوند.

انواع ساپورت‌های دست آدور عبارتند از:

محصولات آدور

مچ بند ورزش آدور

این محصول با اعمال فشار بر روی تاندون‌هایی که از روی مچ رد می‌شوند باعث بهبود عملکرد مچ و کاهش اعمال فشار بر روی استخوان‌های مچ دست می‌شود. موارد مصرف مچ بند ورزشی برای جلوگیری از التهاب تاندون‌ها، کاهش فشار اعمال شده بر روی استخوان و جلوگیری از آسیب مچ افرادی که ورزش‌های سنگین می‌کنند، است. برای خرید مچ بند طبی به صفحه مچ بند مراجعه کنید.

مچ بند آتل دار آدور

این محصول حرکات مچ دست را تا حد بسیار زیادی محدود می‌کند و اجازه حرکت و چرخش را به مچ دست نمی‌دهد. این محصول دارای یک آتل سخت آلومینیومی است که می‌تواند بهترین زاویه را برای مچ دست فراهم کند. موارد مصرف مچ بند آتل دار برای جلوگیری از کشیدگی تاندون‌ها، درمان و پیشگیری از ابتلا به کشیدگی تاندون‌های مچ و درمان سندروم تونل کارپال است.

شست بند آتل دار آدور

شست دست فعالیت بسیار زیادی دارد و در واقع می‌توان گفت که شست عمده فعالیت در دست را بر عهده دارد. این محصول در واقع وظیفه محدود کردن حرکات انگشت شست را دارد. موارد مصرف شست بند آتل دارد برای درمان شکستگی‌های خفیف، پیشگیری از ابتلا به کشیدگی تاندون شست است.

آرنج بند نئوپرنی آدور

مفاصل آرنج یکی از آسیب‌پذیر مفصل‌های بدن هستند که در برابر حرکات تکراری آسیب شدید می‌بینند. این محصول در واقع چرخش مفاصل آرنج را آسان می‌کنند. موارد مصرف آرنج بند نئوپرنی برای جلوگیری از کشیدگی تاندون‌ها، بوریست‌ها و فیبرهای عضلانی است.

آویز دست گردنی با بازوبند الحاقی آدور

این محصول برای محافظت از ساعد و مچ دست مناسب است. آویز دست گردنی معمولا در زمانی استفاده می‌شود که بیمار نیاز دارد تا وزن دست خود را بر روی گردن بیندازد مانند زمان‌هایی که دست به صورت کامل دچار شکستگی می‌شود.

مچ بند الاستیک آتل دار دو طرفه آدور

از این محصول در زمان شکستگی یا دردهای شدید مچ دست استفاده می‌شود. مچ بند آتل دار دو طرفه در واقع به دلیل دارا بودن آتل سخت آلومینیومی حرکات مچ دست را محدود می‌کند و زاویه مناسب را برای استراحت مچ دست فراهم می‌کند. موارد مصرف مچ بند الاستیک آتل دار دو طرفه برای درمان سندروم تونل کارپال، جلوگیری از کشیدگی تاندون است.

ساپورت‌های تنه

ساپورت‌های تنه از آن دسته محصولات هستند که در کنار برعهده داشتن سلامت بیماران، نحوه‌ و فرم زندگی افراد را نیز تغییر می‌دهند. تغییر فرم زندگی به آن معنا است که در نحوه نشستن و یا راه رفتن افراد تاثیر مفیدی می‌گذارد.

البته برخی از این ساپورت‌ها نیز مختص افرادی‌ست که به تازگی 9 ماهه بارداری را به پایان رسانده‌اند و برای بازگشت به دوران قبل بارداری از برخی شکم بندها استفاده می‌کنند.

انواع ساپورت‌های تنه آدور عبارتند از:

شکم بند لاغری نئوپرنی آدور

این محصول با اعمال فشار بر روی شکم باعث می‌شود تا شکم در کمترین حجم خود قرار بگیرد و فشار کمتری به ستون فقرات وارد کند. شکم بند لاغری نئوپرنی برای ایجاد تعریق و تسریع لاغری هم انتخابی مناسب است.

شانه بازوبند نئوپرنی آدور

این محصول سبب حمایت کامل بازو و مفصل شانه می‌شود. ورزشکاران و یا بیمارانی که به بیماری شانه درد و … مبتلا شده‌اند می‌توانند با استفاده از این محصولات به تدریج سلامت خود را به دست بیاورند. اکثر افرادی که می‌توانند از شانه بازوبند نئوپرنی استفاده کنند، افرادی هستند که ورزش‌های سنگین و حرفه‌ای انجام می‌دهند افرادی که سابقه دررفتگی شانه را دارند.

شکم بند تمام کش قابل تنظیم آدور

استفاده از این محصول باعث پیشگیری از تورم و تسریع شکل‌گیری مجدد پوست شکم می‌شود. افرادی که از این نوع شکم بند استفاده می‌کنند افرادی هستند که، به تازگی زایمان طبیعی داشته‌اند و یا جراحی‌های شکم مانند لیپوساکشن و سزارین داشته‌‌اند.

قوز بند پل دار نئوپرنی آدور

این محصول یکی از انواع محصولات طبی است که تاثیر بسیار زیادی در تغییر نحوه زندگی افراد دارد. با استفاده از این محصول افراد می‌توانند عادات غلط نشستن را اصلاح کنند. قوز بند نئوپرنی با جلوگیری از فشار موضعی بر ستون فقرات، بهترین و مناسب‌ترین حالت نشستن و ایستادن را برای افراد آماده می‌کند.

کمربند طبی نرم آدور

وظیفه اصلی این محصول محدود کردن زوایای حرکتی کمر است. کمربند طبی با گرم نگه داشتن کمر باعث درمان کمردردهای خفیف و اسپاسم عضلات می‌شود. از طرف دیگر کمربندهای طبی نرم با ایجاد فشار بر ناحیه شکم باعث ایجاد تعادل در مرکز ثقل بدن می‌شوند. موارد مصرف کمربند طبی نرم برای درمان کمر دردهای خفیف، پیشگیری از ابتلا به دیسک و آرتروز و کاهش فشار وارده بر روی مهره‌ها می‌شوند.

محصولات آدور

کمربند طبی سخت نئوپرنی پد دار (با آتل پلی آمید) آدور

وظیفه اصلی این محصول حمایت بیشتر از مهره‌‌های 4 و 5 و 6 است. این کمربند به درمان کمر دردهای شدید، اسپاسم عضلات کمر و حفاظت از ستون فقرات در برابر ضربه کمک می‌کند. البته اگر جز افرادی هستید که به بیماری‌هایی مانند فتق دیسک و یا آرتروز کمر مبتلا هستید؛ به هیچ عنوان از این محصول استفاده نکنید.

ساپورت‌های پا آدور

ساپورت‌های پا یکی از انواع اکسسوری‌های سلامت هستند که وظیفه اصلی آن‌ها نگهداری، مراقبت و بازگرداندن سلامتی به افراد است. این محصولات با اعمال فشارهای مناسب و دقیق بر روی بخش‌های آسیب دیده سعی دارند تا طول دوره درمان را تسریع ببخشند.

زانوبند قابل تنظیم با کشکک باز آدور

این محصول در واقع برای کاهش فشار وارده بر اطراف زانو استفاده می‌شود. در بعضی اوقات زانوها به علت حساس و یا تضعیف شدن، نیروی لازم برای راه رفتن را ندارند، به همین علت، استفاده از محصولات طبی مانند زانوبند قابل تنظیم با کشکک باز مقاومت زانو را افزایش می‌دهد و از تغییر فرم آن جلوگیری می‌کند.

زانوبند با مفصل مدرج آدور

این محصول با توجه به دارا بودن مفصل قابل تنظیم این اجازه را به افراد بیمار می‌دهد تا محدودیت حرکتی مورد نیاز مفصل زانو را مشخص کنند. زانوبند با مفصل مدرج به کمک بندهایی که در بالا و پایین محصول قرار دارد، فشار وارده بر روی زانو را کنترل می‌کند.

زانوبند نئوپرنی چهار فنره آدور

یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های این محصول کاهش فشار وارده بر روی زانو است. در واقع کشکک باز این زانوبند و پد دور کشکک مقدار زیادی از فشار روی زانو را کاهش می‌دهد و باعث حمایت بسیار زیاد از زانو می‌شود. افرادی که دچار آرتروزهای مفصل پتلو فمورال هستند می‌توانند برای درمان از زانوبند چهار فنره استفاده کنند.

محصولات آدور

قوزک بند نئوپرنی با کش ساپورت لیگامانی

این محصول مناسب افرادی‌ست که قوزک‌های ضعیفی دارند. قوزک بند نئوپرنی با کش ساپورت لیگمانی با کنترل حرکات جانبی از امکان آسیب رساندن به عضو جلوگیری کرده و جریان خون را افزایش می‌دهد و درد را تسکین می‌بخشد.

منبع: https://ador.ir/fa

محصولات آدور