فیلتر بر اساس برند:
فیلتر براساس قیمت:
فیلتر بر اساس اندازه:

قیمت و خرید انواع زانو بند نئوپرن + مقایسه بهترین و جدیدترین برندهای تولید کننده ساپورت ارتوپدی در فروشگاه تجهیزات و کالای پزشکی بارلیدا

زانو بند نئوپرن

زانو بند نئوپرن یک ساپورت طبی است که از جنس نئوپرن تولید شده است و زمانی که زانو با آسیب، التهاب، درد یا ضعف در عضلات اطذاف کشکک زانو مواجه می شود، مورد استفاده قرار می گیرد. نئوپرن یک نوع پارچه از جنس لاستیک مصنوعی است که خاصیت کشسانی دارد و در برابر گرما، سرما، رطوبت مقاوم است و با خاصیت ضد باکتری که دارد، از ایجاد عوارض پوستی در هنگام استفاده از زانو بند نئوپرنی جلوگیری می کند. همچنین جنس نئوپرن باعث می شود که زانو بند نئوپرنی به خوبی زانو را در بر بگیرد و فشاری که نیاز است را روی مفصل اعمال کند، تا عضلات و مفصل زانو در هنگام انجام فعالیت، آسیب نبیند و زانو در هنگام استفاده از زانو بند طبی نئوپرن گرم نگه داشته شود و با افزایش گردش جریان خون، بهبود و التیام بافت های آسیب دیده را میسر کند.

زانو بند نئوپرن

مزایا و معایب زانوبند نئوپرن

زانوبند نئوپرن مانند هر زانوبند دیگری، مزایا و معایب خود را بسته به شرایط آسیب در زانو و در هنگام استفاده از آن دارد.، از جمله:

مزایا

  • حمایت و مراقبت از زانو در هنگام وارد شدن فشار، ضربه، کشش یا پیچ خوردگی در زانو
  • کاهش درد و التهاب در زانو
  • افزایش گرمای منطقه زانو و بهبود جریان خون
  • ایجاد احساس راحتی و اطمینان در حین حرکت
  • جلوگیری از تکرار آسیب یا تشدید صدمات
  • قابل شستشو و استفاده مجدد

برخی از معایب زانوبند نئوپرن عبارتند از:

  • ممکن است باعث حساسیت پوستی یا خارش در پوست های با حساسیت بالا شود.
  • ممکن است باعث تعریق بیش از حد در ناحیه زانو شود.
  • ممکن است استفاده مداوم از زانو بند نئوپرن باعث ضعف عضلانی در ناحیه زانو شود.
  • ممکن است به غضروف یا استخوان فشار وارد کند.

به همین دلیل، لازم است قبل از استفاده و خرید زانو بند نئوپرن ساده حتما با پزشک مشورت کنید و بعد از استفاده از زانوبند طبی نئوپرن، دستورالعمل های زیر را رعایت کنید.

پوست زانو را قبل و بعد از استفاده به خوبی بشویید و خشک کنید. همچنین زانوبند نئوپرنی ساده را به اندازه کافی محکم ببنید، به طوری که نه خیلی شل که روی زانو تکان بخورد و نه خیلی محکم باشد که گردش جریان خون را مختل کند. در صورت احساس هرگونه ناراحتی یا عارضه، سریعا آن را از روی زانو بردارید و با پزشک خود مشورت کنید.

زانو بند نئوپرن

خرید زانوبند نئوپرنی

برای همه ما پیش می آید که انتخاب یا خرید یک محصول به یک چالش تبدیل شود و انتخاب زانوبند نئوپرن ساده نیز از این قاعده مستثنی نیست. برای خرید و بررسی قیمت زانو بند نئوپرن ساده و کمک به شما در انتخاب یک محصول با کیفیت مطلوب و مناسب، در ادامه چند توصیه مطرح خواهیم کرد. قبل از هر کار موارد زیر را در نظر داشته باشید:

– هدف شما در استفاده از زانوبند نئوپرنی:

آیا شما می خواهید زانوبند نئوپرن را برای درمان یک مشکل خاص در زانو استفاده کنید یا برای پیشگیری از صدمات در حین ورزش یا فعالیت روزمره؟ بسته به هدف خود، ممکن است نیاز به زانوبند نئوپرن با سطح حمایت متفاوت داشته باشید. برای مثال، اگر شما دچار آسیب در رباط صلیبی زانو هستید، به زانوبند نئوپرن با سطح حمایت بالا و دارای قفل یا تسمه های جانبی نیاز دارید. اما اگر شما فقط می خواهید زانو خود را گرم و راحت نگه دارید، خرید زانوبند نئوپرن ساده با سطح حمایت پایین و بدون قفل یا تسمه های جانبی می تواند برای شما کفایت کند.

– سایز و شکل زانو:

برای اینکه زانوبند نئوپرن ساده به خوبی بر روی زانو قرار بگیرد و اثر مطلوب را داشته باشد، لازم است که سایز و شکل آن را با زانو خود هماهنگ کنید. برای این منظور، می توانید از جدول سایز بندی که بر روی بسته بندی زانوبند نئوپرن قرار دارد کمک بگیرید. همچنین، می توانید دور زانو خود را اندازه گیری کنید و با توجه به جدول روی بسته، سایز مناسب خود را انتخاب کنید. به علاوه، بعضی از انواع زانوبند طبی نئوپرن قابل تغییر سایز هستند و با استفاده از چسب هایی که به آن اضافه شده، می توانید شکل و فشار آن را به دلخواه خود تغییر دهید.

زانو بند نئوپرن

– کیفیت و قیمت زانوبند نئوپرن:

در بازار، انواع مختلفی از زانوبند نئوپرن با کیفیت و قیمت متفاوت وجود دارد. برای انتخاب زانوبند نئوپرن با کیفیت خوب، باید به چند عامل توجه کنید:

– جنس و ضخامت نئوپرن:

جنس و ضخامت نئوپرن تاثیر مستقیم بر ایجاد گرما، راحتی و مقاومت زانوبند نئوپرن دارد. به طور کلی، هر چه جنس نئوپرن با کیفیت بالاتر و ضخامت بیشتر باشد، زانوبند نئوپرن گرم تر، راحت تر و مقاوم تر است. البته، این مسئله به نیاز و سلیقه شما بستگی دارد که چه نوع زانوبند نئوپرن را ترجیح می دهید. بعضی از افراد ممکن است زانوبندهای نئوپرن با ضخامت کم را دوست داشته باشند چون کم حجم تر و سبک تر هستند و در زیر پوشش روزانه، حرکت شما را مختل نمی کنند. اما بعضی از افراد ممکن است زانوبندهای نئوپرن با ضخامت زیاد را دوست داشته باشند چون گرم تر هستند و حمایت بیشتری از زانو انجام می دهند.

– دوخت و کیفیت تولید:

به طور کلی، هر چه دوخت و کیفیت نهایی تولید زانوبند نئوپرن بالاتر باشد، زانوبند نئوپرن با کیفیت با کیفیت تر است و به طور مثال باعث ایجاد خارش یا ساییدگی در پوست پا نمی شود.

– برند و گارانتی:

برخی از برندهای معروف در زمینه ساخت و فروش زانوبند نئوپرنی ساده دارای شهرت و اعتبار بالایی هستند و محصولات با کیفیت بالاتر و قابل اطمینان تری عرضه می کنند. در برخی از برندهای تولید زانوبند نئوپرنی نیز شرایط گارانتی در نظر گرفته می شود که در صورت پارگی بدنه و یا از بین رفتن کارایی در مدت زمان گارانتی، تعویض یا تعمیر می شوند.

 قیمت زانوبند نئوپرن

همانطور که قبل تر توضیح داده شد، قیمت زانوبند نئوپرن ساده بستگی به برند، سایز، کاربرد و کیفیت آن دارد. پیشنهاد می شود، برای انتخاب یک محصول با کیفیت نظرات دیگر کاربران در وبسایت ما یا دیگر وبسایت های فروش کالای پزشکی معتبر را بررسی کنید و پس از مقایسه قیمت، اقدام به خرید زانو بند طبی نئوپرن کنید.

زانو بند نئوپرن

تفاوت قیمت زانوبند نئوپرن ساده در وبسایت های مختلف به چه دلیل است؟

تفاوت قیمت زانوبند نئوپرن ساده را می توان در عوامل زیر در نظر گرفت: - کیفیت زانوبند نئوپرن: برخی از برندهای معروف و معتبر در زمینه ساخت و فروش زانوبند نئوپرن، محصولات با کیفیت و قابل اطمینانی را عرضه می کنند و ممکن است قیمت بالاتری نسبت به برندهای ناشناخته داشته باشند. همچنین، گارانتی تعویض یا بازگشت پول محصولات نیز خود می تواند یک عامل افزایش قیمت باشد. - سایز و اندازه زانوبند: سایز و اندازه زانوبند نئوپرنی ساده نیز بر روی قیمت آن تاثیر دارد. چه سایز و انداز بلندی زانوبند بیشتر باشد، قیمت آن نیز می تواند بالاتر باشد.

زانو بند طبی نئوپرن چه فرقی با زانوبند کشی در استفاده دارد؟

زانوبند طبی نئوپرن در حفظ گرمای زانو، فشرده کردن بهتر بافت های آسیب دیده، کاهش درد و تورم و حمایت از رباط ها و مفصل زانو کارایی بهتری نسبت به نمونه کشی آن دارد، اگرچه ضخامت بیشتری دارد و حرکت زانو را نسبت به زانوبند های کشی بیشتر محدود می کند.