فیلتر بر اساس برند:
فیلتر براساس قیمت:

پوار فشارسنج

پوار فشارسنج در نمونه دستگاه فشار عقربه ای و دستگاه فشار سنج جیوه ای مورد استفاده قرار می گیرد و کار پمپاژ هوا درون کاف بازوبند را انجام می دهد. پوار فشار سنج از یک پمپ پلاستیکی به اندازه مشت دست، یک پیچ فلزی و محل اتصال به شلنگ کاف تشکیل شده و زمانی که پیچ دستگاه بسته باشد، با فشارهای متمادی، باعث ارسال جریان هوا درون کاف می شود و از برگشت و خالی شدن کاف جلوگیری می کند و زمانی که شیر پوار باز شود، اجازه می دهد هوای درون کاف خالی شود و در شریان بسته شده خون جاری شود.

همانطور که گفته شد عملکرد پوار فشار سنج در اتصال به کاف اهمیت پیدا می کند و وظیفه پمپ هوا درون بازوبند را برعهده دارد و زمانی که بازوبند روی بازو بسته شده است، با باد کردن کاف درون بازوبند، باعث مسدود شدن جریان خون درون رگ می شود و زمانی که رگ بسته شد، با باز کردن پیچ پوار برای فشارسنج، کاف از هوا خالی می شود. زمانیگه اولین ضربان رویت و یا شنیده شود، خون درون رگ جریان پیدا کرده و فشار باالا یا همان فشار سیستولیک، مشخص می شود و زمانی که دیگر ضربانی شنیده نشود و خون به راحتی درون رگ جریان پیدا کند، میزان فشار وارده به جداره رگ، فشار پایین یا همان دیاستولیک مشخص می شود.

پوار فشارسنج

پوار در کنار کاف، بخش هایی از دستگاه فشار هستند که بیشترین استهلاک را دارند و در اثر استفاده بلند مدت از دستگاه ممکن است کارایی و عملکرد خود را از دست بدهند. با این وجود چون قطعات دستگاه به صورت جداگانه طراحی شده اند، نیاز به جایگزینی کل دستگاه نیست و می توانید با خرید پوار فشار سنج به صورت جداگانه آن را جایگزین کنید.

در هنگام خرید پوار محصوص فشار سنج و قبل از توجه به قیمت پوار فشارسنج، بهتر است به کیفیت تولید آن توجه کنید تا با خرید یک پوار با کیفیت مطلوب، دیگر نگرانی بابت خطا در اندازه گیری فشار نداشته باشید.

در ادامه به نکاتی در هنگام خرید و استفاده از پوار فشار سنج اشاره خواهیم کرد.

خرید پوار فشارسنج

همانطور که می دانید فشارسنج دستی از بازوبند شامل کاف، مانومتر و پوار فشارسنج تشکیل شده که در کنار استتوسکوپ، کار اندازه گیری فشار را ممکن می کنند. پوار فشار سنج کار پمپاژ هوا درون فشارسنج را انجام می دهد و با فشار دادهن ممتد آن هوا درون کاف وارد می شود.

چون مکررا در هر بار اندازه گیری فشار پوار دستگاه فشارسنج، فشار داده می شود، و پرو خالی از باد می شود، به محفظه پلاستیکی و نقاط اتصالی آن با پیچ فشار وارد می شود و پس از مدتی ممکن است در این نقاط ترک، سوراخ و یا پارگی رخ دهد. پس برای اینکه در اندازه گیری فشار خطا رخ ندهد، بهتر است سریعتر پوار دستگاه فشارسنج جایگزین شود.

برای خرید پوار یدکی فشار سنج می توانید با مراجعه به مراکز فروش کالای پزشکی و یا وبسایت های فروش تجهیزات پزشکی، اقدام به خرید و جایگزینی آن کنید.در هنگام خرید قبل از توجه به قیمت پوار یدکی فشارسنج، به کیفیت ساخت آن و متریال مورد استفاده در جنس پلاستیک آن داشته باشید تا نیاز به تعویض مکرر این قطعه نداشته باشید. همچنین می توانید برای اطمینان خاطر، یک یدک از این قطعه را همیشه همراه دستگاه داشته باشید تا در هنگام خرابی، جایگزین کرده و در اندازه گیری فشار با دستگاه دچار خطا نشوید. قیمت پوار فشارسنج با توجه به قیمت کلی دستگاه خیلی بالا نیست، و انجام این امر را برای شما ممکن می کند.

پوار برای فشارسنج به طور کلی به صورت استاندارد ساخته می شود و قابل اتصال به اکثر شلنگ های کاف و دستگاه فشار می باشد.

قیمت پوار فشارسنج 

قیمت پوار فشارسنج

قیمت پوار فشارسنج بسته به جنس متریال استفاده شده در این قطعه ممکن است متفاوت باشد. برای این که بهترین رویکرد در خرید را داشته باشید می توانید، قیمت انواع پوار فشارسنج را در وبسایت های مختلف بررسی کرده و یا به صورت آنلاین و یا از مراکز فروش کالای پزشکی خریداری کنید تا متحمل ضرر و یا پرداخت هزینه بیشتر برای پوار دستگاه فشارسنج نشوید.

پوار فشارسنج

 

برای خرید پوار دستگاه فشارسنج خوب به چه نکاتی دقت کنم؟

یک پوار خوب باید کیفیت مواد استفاده شده در بدنه و پیچ آن مطلوب باشد. در هنگام پمپاژ، به صورت یکنواخت باز و بسته شود و چسبندگی یا خشکی نداشته باشد. همچنین دقت کنید که پیچ آن به خوبی باز و بسته شده و گیر یا هرزی نداشته باشد.

قیمت پوار فشار سنج به چه عواملی بستگی دارد؟

در کل عاملی که در قیمت پوار فشار سنج تاثیر دارد، کیفیت متریال استفاده شده در این قطعه است و چون عملکرد ساده ای دارد، تفاوت قیمت قابل ملاحظه ای ندارد. می توانید در هنگام خرید، قیمت پوار دستگاه فشارسنج را در وبسایت های فروش کالای پزشکی مقایسه کرده و سپس با اطمینان خاطر خرید انجام دهید.