فیلتر براساس قیمت:

امسیگ

برند امسیگ یک شرکت آلمانی است که در زمینه تولید و تهیه تجهیزات پزشکی فعالیت می‌کند. اصلی‌ترین استراتژی این شرکت آلمانی، تولید محصولات با کیفیت بالا با هدف ارتقاء کیفیت زندگی افراد می‌باشد.

امسیگ

محصولات و تجهیزات تولیدی شرکت امسیگ در مکان‌های متنوعی مانند بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها، سالن‌های زیبایی، کلینیک‌ها و سایر مراکز پزشکی به کار می‌روند. این تنوع در کاربردها باعث شناخته شدن محصولات برند امسیگ به عنوان یکی از محصولات مهم و کاربردی در زمینه پزشکی و سلامت گردیده است.

امسیگ

محصولات برند امسیگ

محصولات بسیار متنوعی برای پیشگیری، تشخیص، توانبخشی و درمان بیماری های مختلف توسط شرکت امسیگ تهیه و تولید شده است. انواع دستگاه ماساژور از جمله محصولاتی به شمار می روند که با برند امسیگ در بازار موجود می باشند. انواع دستگاه بخور سرد و گرم نیز توسط شرکت امسیگ تهیه و تولید می شوند.

سایر محصولات برند امسیگ موجود در بازار ایران:

انواع ترازو

انواع بالش

انواع تب سنج

انواع تشک

انواع شیردوش

انواع کیسه آب گرم 

انواع کیسه یخ

امسیگ

انواع فشارسنج و انواع گوشی پزشکی و… نیز از دیگر تجهیزاتی به شمار می روند، که برند امسیگ آنها را تولید و روانه بازار کرده است.

تاریخچه برند امسیگ

برند امسیگ متعلق به شرکت آلمانی معتبر در زمینه تولید انواع تجهیزات پزشکی می باشد. برند امسیگ فعالیت خود را از سال 1901 آغاز کرده است، که یک توقف چند ساله نیز در فعالیت این کمپانی به دلایل مختلف ایجاد شده است. تجهیزات پزشکی تولید شده در کمپانی امسیگ دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند.

امسیگ

شرکت امسیگ

شرکت امسیگ به عنوان یکی از پیشگامان صنعت پزشکی (در حوزه های پیشگیری، درمان،کنترل سلامت،توانبخشی و تجهیزات پزشکی) گام های بزرگی در نوآوری تکنولوژی برداشته است.

این شرکت فعالیت خود را با تولید فشارسنج دستی و گوشی پزشکی در هامبورگ با به کارگیری خلاقیت نوآوری آغاز کرد.

 • کنترل سلامت
 • دستگاه پزشکی
 • درمان
 • توانبخشی

امسیگ

شعار شرکت امسیگ

دقت بالا؛ درمان موثر

مدیران ما بیشتر بر پیشرفت و توسعه تمرکز می کنند که منجر به تأسیسات خاصی مانند مشتری مداری،برآورده کردن انتظارات مشتری و مسئولیت در قبال جامعه و محیط زیست و همچنین آموزش، آموزش، ارتقاءدانش شخصی، قابلیت اطمینان و وفاداری در هر جنبه بازاریابی می شود. .

کیفیتی فراتر از استانداردها؛ خدمات غیر قابل استثنا

به منظور پیشرفت در سطح سلامت جامعه و افزایش سود و ارزش برای شرکای خود، ما در تلاش هستیم تا کارکنان خود و کیفیت محصولات و خدمات خود را از طریق بینش‌های تدارکاتی، تلاش مستمر و کار تیمی بهبود بخشیم.

امسیگ

اهداف تحقیق و توسعه امسیگ

هدف ما حضور فعال در حوزه تجهیزات بهداشتی و پزشکی سایر کشورهاست. بنابراین ما موفق شده ایم

محصولات و خدمات خود را به کشورهای مختلف ارائه دهیم.

اهداف بخش تحقیق و توسعه امسیگ بر اساس نیازها و اولویت های شرکت برای رسیدن به سطوح ایده آل

بهبود در حال پیشرفت است.

امسیگ

برخی از این اهداف به شرح زیر است:

 •  تولید محصولات جدید با کمک تکنولوژی جدید و ارتقای کیفیت
 • کشف فرصت ها و نیازهای جدید بازار مرتبط
 •  برآوردن نیازهای مشتریان امسیگ
 • همکاری در روندهای نوین علم و فناوری
 • بهبود کارایی فعالیت های منابع انسانی
 • حضور فعال در بازارهای جهانی
 •  استقلال و اتکا به خود را ارتقا دهید
 • تجزیه و تحلیل روش های جدید و پیشرفته تولید برای کاهش هزینه ها
 • تجزیه و تحلیل وضعیت محصولات در بازارهای جهانی و کارایی طرح ها و همکاران
 •  دستیابی به دانش عملی به منظور توسعه محصولات و بهینه سازی رویه ها

امسیگ

شرکت آلمانی امسیگ

ماموریت ما این است که به عنوان تولید کننده برتر محصولات تشخیصی، درمانی، پیشگیرانه و مراقبت خانگی در صنعت لوازم پزشکی برای بازارهای جهانی کار کنیم. همچنین هدف ما این است که با فناوری های پیشرفته به عنوان برند برتر پزشکی در تولید کالاهای باکیفیت و اقتصادی شناخته شویم.

امسیگ با در نظر گرفتن این برنامه های کاربردی به سمت اهداف خود حرکت می کند و همواره در تلاش برای دستیابی به آنها از طریق تحقیق و توسعه است.

تحقیق و توسعه

طراحی و توسعه یک محصول جدید به عنوان یک گام بسیار مهم در ثبات یک شرکت محسوب می شود.

در بازاری که دارای تلرانس سریع است، شرکت ها باید به طور مداوم کیفیت و کمیت محصولات خود را توسعه دهند.بهبود مستمر فناوری، رقبای تجاری و اولویت های مشتریان این توسعه را اجتناب ناپذیر می کند.

یک شرکت در حال توسعه باید اتحاد استراتژیک، مالکیت، شبکه های تجاری و منابع انسانی و همچنین یکبرنامه تجاری دقیق و بلند مدت را برای دستیابی به اهداف خود در آینده برجسته کند.مزایای ثابت شده استکه بین تحقیق و توسعه همبستگی مستقیم وجود دارد. این همبستگی می تواند بر کارایی یک شرکت در هربخش تأثیر بگذارد.

با این حال، به دلیل فناوری پیشرفته ما، این همبستگی در شرکت ما بیشتر از سایرینمشهود است.این سیستم که بر اساس اصول بازاریابی و فناوری کار می کند، تنها بر نیازهای فعلی بازار ومشتریان تمرکزمی کند.

همچنین بر اساس تحقیق و توسعه عمل می کند. به عنوان مثال، امسیگ بیشتر به نیازهای آینده بازار توجه دارد. به طور معمول، فعالیت‌های تحقیق و توسعه توسط بخش‌های تخصصی مرتبط بایک شرکت به عنوان مثال،امسیگ  هدایت می‌شوند یا می‌توانند به صورت قراردادی به مراکز تحقیقاتی یادانشگاه‌های دیگر برون سپاری شوند.

در تجارت، تحقیق و توسعه شامل فعالیت های بلندمدت و آینده نگر در حوزه علم و فناوری است که با هدف نتایج تجاری از پیش تعیین شده با استفاده از روش های رایج تحقیق علمی انجام می شود.

منبع:www.emsig-global.com