کالای پزشکی

کالای پزشکی یک عبارت گسترده است که به انواع محصولات مرتبط با حوزه پزشکی اشاره دارد. این محصولات می‌توانند شامل تجهیزات پزشکی، داروها، وسایل پزشکی، ملزومات بهداشتی، و اقلام مرتبط با مراقبت‌های بهداشتی و درمانی باشند. در زیر، اطلاعاتی کلی در مورد این دسته از محصولات ارائه شده است:

1. تجهیزات پزشکی:
– شامل دستگاه‌های تشخیصی و درمانی مانند اسکنرها، اپراسیون روم، فشارسنج‌ها، دستگاه‌های ایکوگرافی، و دستگاه‌های تنفسی می‌شود.

2. داروها:
– داروها به صورت انواع قرص، کپسول، محلول‌ها و سایر اشکال دارویی عرضه می‌شوند. شامل داروهای تجویزی و بدون نیاز به نسخه پزشک می‌شود.

3. وسایل پزشکی:
– وسایلی که برای اجرای مراقبت‌های پزشکی نیاز است، مانند سوزن‌ها، سرنگ‌ها، دستکش‌ها، ماسک‌ها و بندهای جراحی.

4. ملزومات بهداشتی:
– محصولاتی مانند ضدعفونی‌کننده‌ها، پنبه، نخ پزشکی، ماساژورها، پد‌های نسوز، و ملزومات بهداشتی همراه.

5. محصولات مرتبط با بهداشت و درمان:
– شامل پوشاک پزشکی، کفش‌های ضد آب، بندهای ساپورت ارتوپدی، و ملزومات پس از عمل جراحی.

6. محصولات آرایشی و بهداشتی خاص:
– برخی محصولات آرایشی و بهداشتی خاص مثل لوازم آرایش پزشکی برای افرادی که نیاز به محافظت از پوست دارند.

7. محصولات برای مراقبت از بیماران:
– مثل تختخواب‌های بیمارستانی، صندلی‌های چرخدار، و وسایل کمکی برای افراد با محدودیت‌های جسمی.

کالای پزشکی

توجه داشته باشید که استفاده از این محصولات و کالای پزشکی باید تحت نظر پزشک یا متخصص بهداشت و درمان صورت گیرد. همچنین، اطمینان از کیفیت و استانداردهای بهداشتی محصولات از اهمیت زیادی برخوردار است.

یکی از بزرگترین فروشگاه های کالای پزشکی فروشگاه اینترنتی بارلیدا می باشد که شما می توانید به راحتی در دسته بندی های مورد نظر کالای پزشکی مورد نیازتان را ببینید، بررسی کنید و برای خرید آن اقدام نمایید.

خواص کیسه آب گرم

کیسه آب گرم برای دیسک کمر

چگونه کیسه آب گرم مناسب برای دیسک کمر انتخاب کنیم و را ها و نکاتی که به شما کمک می کند بتوانید دیسک کمر و کمر درد خود را با کیسه آب گرم بهبود بخشید + معررفی چند نمونه کیسه آب مناسب!

روپوش سفید از کجا بخرم

روپوش سفید از کجا بخرم

روپوش سفید پزشکی که به آن کت پزشکی (medical coat)، کت لباس پزشکی (lab coat) و یا کت پزشکان (doctor’s coat) نیز گفته می‌شود، یک لباس حرفه‌ای است که برای پوشیدن در بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها، مراکز درمانی و آزمایشگاه‌ها استفاده می‌شود. این لباس به صورت عمومی از پارچه‌ی سفید تهیه شده و دارای آستین بلند و یقه‌ی گرد است.

خواص کیسه آبگرم

خواص کیسه آبگرم

کیسه آبگرم برای تسکین درد و آرامش دردهای عضلانی و مفصلی استفاده می‌شود. که شامل یک کیسه ای از جنس لاستیکی با پوشش محکم است که داخل آن آب گرم ریخته می‌شود. سپس کیسه را روی ناحیه دردناک قرار داده و از اثر گرمایی آن برای کاهش درد و التهاب استفاده می‌شود.

بهترین مارک ترازوی دیجیتال آشپزخانه

بهترین مارک ترازوی دیجیتال آشپزخانه

بررسی انواع مختلف برندهای معتبر و با کیفیت ترازوی دیجیتال آشپزخانه و آنچه که باید بدانید تا بتوانید بهترین نوع ترازوی دیجیتال آشپزخانه را انتخاب کنید! ما انتظاراتی که از یک ترازو برای آشپزخانه داریم را بیان کرده ایم و مارک های ترازو را را به همراه ویژگی هرکدام بررسی کرده ایم که نتیجه این بررسی را در ادامه می توانید بخوانید:

بهترین ترازو دیجیتال

بهترین ترازو دیجیتال

ضرورت وجود ترازوی دیجیتال بر همه آشکار است اما انتخاب بهترین نوع ترازو دیجیتال از بین 100 ها مدل و برند مختلف کار آسانی نیست. در ادامه به بررسی ویزگی ها و امکانات جدیدترین تکنولوژی ترازوهای دیجیتال کی پردازیم و لیستی از بهترین آن ها را معرفی می کنیم: